به شبکه اجتماعی کلوب هواداران خوش آمدید .

 » » محمد کاسبی به «بچه مهندس» پیوست

    مورد علاقه

    محمد کاسبی به «بچه مهندس» پیوست

    سریال «بچه مهندس» به کارگردانی علی غفاری و تهیه کنندگی سعید سعدی همچنان در همان لوکیشن پی گیری می شود. این در حالی است که محمد کاسبی جدیدترین بازیگری است که به سریال پیوسته است اما هنوز مقابل دوربین نرفته است.

    سعید سعدی در این باره عنوان کرد: بوستان ولایت لوکیشن اصلی فاز ۱ و ۲ سریال است. از این رو ۷۰ درصد اتفاقات در این لوکیشن رخ می دهد و مابقی لوکیشن سریال در خانه و خیابان و اماکن دیگر است. از این رو گروه تا مدتها در این لوکیشن مستقر خواهند بود.

    وی همچنین افزود: ساناز سعیدی، بهناز جعفری، هاله گرجی، سوگل طهماسبی و عباس جمشیدی بازیگرانی هستند که این روزها مقابل دوربین می روند. محمد کاسبی هم به تازگی به جمع بازیگران اضافه شده که هنوز مقابل دوربین نرفته است. پیش از این هم تنها بازی برزو ارجمند به پایان رسیده بود.

    وی درباره دو گروه شدن و دو کارگردانی کار توضیح داد: ما فقط با یک گروه و به کارگردانی علی غفاری در حال کار هستیم که در بوستان ولایت مشغول هستند.

    «بچه مهندس» را علی غفاری در ۴۵ قسمت و در ۴ فاز برای شبکه پنج سیما می سازد.

    این سریال به قلم سجاد ابوالحسنی در تاریخ معاصر روایت می‌شود و زندگی پسری را تصویر می‌کند که در کودکی رها شده و در پرورشگاه بزرگ می‌شود و … این سریال بیشتر مربوط به گروه سنی کودک و نوجوان است. لوکیشن اصلی این سریال پرورشگاه است که در بوستان ولایت دکور سازی شده است.

    بهاره رهنما، برزو ارجمند، ساناز سعیدی، بهناز جعفری، سوگل طهماسبی، مریم خدارحمی، عباس جمشیدی و هاله گرجی بازیگران این سریال هستند. همچنین بازیگر نقش اصلی سریال نوجوانی است که تا به حال تجربه حضور در کارهای تصویری را نداشته است.

    محمد کاسبی به «بچه مهندس» پیوست

    منبع: بانی فیلم


    0


    بهاره رهنما, برزو ارجمند, ساناز سعیدی, بهناز جعفری, سوگل طهماسبی, مریم خدارحمی, عباس جمشیدی, هاله گرجی

    ارسال این مطلب برای دوستان شما

    مطالب مرتبط

    ارسال نظر

    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
    کد را وارد کنید: *
    ورود به انجمن هواداران بازیگران
    سایر هنرمندان : ( نمایش به صورت تصادفی )
    
    ثبت نام و ورود با استفاده از سایر اکانت های شما

    نام کاربری / ایمیل :
    کلمه عبور :
     ::عضویت در سایت
     :: یادآوری رمز عبور
    © Copyright 2013-2014 Fans Cloob . All Rights Reserved & Design by Taktaz Group