به شبکه اجتماعی کلوب هواداران خوش آمدید .

 » » داستان یک ترور در «دیوار به دیوار ۲»

    مورد علاقه

    داستان یک ترور در «دیوار به دیوار ۲»

     تولید «دیوار به دیوار ۲» که برای پخش در ایام عید پیش بینی شده، از دو روز قبل آغاز شده است. حمید رحیمی نادی تهیه کننده «دیوار به دیوار ۲» با بیان اینکه در این مجموعه به غیر از بازیگران فصل اول، چهار بازیگر جدید نیز حضور خواهند داشت، گفت: « فصل دوم دیوار به دیوار برخلاف فصل اول که هر قسمت قصه ای جداگانه داشت، یک داستان کلی دارد.»

    رحیمی نادی محور داستانی این مجموعه را دغدغه کشور و ارجحیت دادن مصالح کشور به مصالح فردی عنوان کرد و گفت: « «دیوار به دیوار ۲» داستان ترور یک شخصیت است که به خانه دیوار به دیواری‌ها وارد می‌شود و خانواده‌ها سعی می‌کنند او را نجات دهند.»

    این تهیه کننده با اشاره به ۲۰ قسمتی بودن «دیوار به دیوار ۲» راجع به زمان پخش آن گفت: « این سریال در کنداکتورشبکه سه سیما در نوروز ۹۶ قرار گرفته و هر قسمت آن ۴۲ دقیقه است.» وی همچنین تیتراژ این سریال را نیز متفاوت از فصل اول دانست.

    کارگردانی «دیوار به دیوار۲» را مانند فصل اول این مجموعه، سامان مقدم و نویسندگی آن را خشایار الوند بر عهده دارند. در فصل اول «دیوار به دیوار» سبکی جدید در سریال‌های تلویزیونی به نمایش درآمد. سبکی که در آن دیواری بین خانواده‌ها وجود ندارد و آنها باید یک زندگی مشارکتی را تجربه کنند. هم اکنون گروه تولید در خیابان دولت مشغول به تصویر برداری هستند.

    داستان یک ترور در «دیوار به دیوار ۲»

    منبع: بانی فیلم


    0


    رحیمی نادی

    ارسال این مطلب برای دوستان شما

    مطالب مرتبط

    ارسال نظر

    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
    کد را وارد کنید: *
    ورود به انجمن هواداران بازیگران
    سایر هنرمندان : ( نمایش به صورت تصادفی )
    
    ثبت نام و ورود با استفاده از سایر اکانت های شما

    نام کاربری / ایمیل :
    کلمه عبور :
     ::عضویت در سایت
     :: یادآوری رمز عبور
    © Copyright 2013-2014 Fans Cloob . All Rights Reserved & Design by Taktaz Group