به شبکه اجتماعی کلوب هواداران خوش آمدید .

 » » سوءاستفاده از فضای ملتهب برای بالا بردن فروش

    مورد علاقه

    سوءاستفاده از فضای ملتهب برای بالا بردن فروش

    فیلم سینمایی «عصبانی نیستم» به کارگردانی رضا درمیشیان که قرار بود از ۲۹ آذرماه در گروه آزاد روی پرده سینماها رود به گفته سخنگوی شورای صنفی نمایش، اکران آن به دلیل تراکم فیلم‌های روی پرده به زمان دیگری موکول شد.

    این به تعویق افتادن نمایش در حالی اعلام شد که شنیده های خبرنگار ما حکایت از این دارد که دلیل اصلی تعویق اکران «عصبانی نیستم»، به خاطر حضور دو فیلم کمدی «آینه بغل» و «خالتور» روی پرده بوده است! دو فیلمی که این روزها از اقبال بسیار خوبی از سوی مخاطبان مواجه شده تا حدی که گیشه بالای آنها فروش سایر فیلم ها را نیز تحت تأثیر قرار داده است.

    در همین حال به جز دو فیلم «آینه بغل» و «خالتور»، دیگر فیلم کمدی «ثبت با سند برابر است» هم عنوان سومین فیلم پرفروش جدول هفتگی را در اختیار دارد تا شرایط برای سایر آثار در حال اکران نابرابر باشد و سکان اقتصادی گیشه سینماها به دست فیلم های «خنده دار» بیفتد!

    در واقع با توجه به مشخص شدن دلیل اصلی تأخیر اکران «عصبانی نیستم»، فرضیه مخالفت سازمان سینمایی و برخی جناح های تندرو با نمایش این فیلم نیز عملاً منتفی و اعلام آن توسط صفحات غیررسمی در فضای مجازی بیشتر «بازار گرمی» برای سوءاستفاده از فضای ملتهب در جهت افزایش فروش این فیلم است!

    قابل توجه اینکه پخش «عصبانی نیستم» برعهده موسسه فیلمیران است که هم اکنون پخش فیلم های سینمایی «آینه بغل» و «قاتل اهلی» را برعهده دارد.

    سوءاستفاده از فضای ملتهب برای بالا بردن فروش

    منبع: بانی فیلم


    0


    ارسال این مطلب برای دوستان شما

    مطالب مرتبط

    ارسال نظر

    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
    کد را وارد کنید: *
    ورود به انجمن هواداران بازیگران
    سایر هنرمندان : ( نمایش به صورت تصادفی )
    
    ثبت نام و ورود با استفاده از سایر اکانت های شما

    نام کاربری / ایمیل :
    کلمه عبور :
     ::عضویت در سایت
     :: یادآوری رمز عبور
    © Copyright 2013-2014 Fans Cloob . All Rights Reserved & Design by Taktaz Group