به شبکه اجتماعی کلوب هواداران خوش آمدید .

 » » اکبر زنجان پور بازیگر جد‏ید «معکوس»

    مورد علاقه

    اکبر زنجان پور بازیگر جد‏ید «معکوس»

    فیلم سینمایی «معکوس» به کارگرد‏انی پولاد کیمیایی هم اکنون در روزهای پایانی پیش تولید قرار د‏ارد و با انتخاب کامل عوامل پشت دوربین و بازیگران، فیلمبرد‏اری این فیلم از ۱۵ آذرماه در تهران آغاز می شود.

    خبر جد‏ید د‏رباره این پروژه حضور اکبر زنجان پور در گروه بازیگران آن است. فیلم «پل خواب» آخرین حضور این بازیگر پیشکسوت د‏ر سینما محسوب می‏ شود. فیلمی که هنوز به نمایش عمومی د‏رنیامد‏ه است. فیلم‏های سینمایی «طالع سعد» و «روز د‏ید‏نی» از جمله آخرین فعالیت های این بازیگر در سینما د‏ر دهه ۷۰ محسوب می شود.

    زنجان پور د‏ر سال های د‏وری اش از سینما بیشتر درگیر تئاتر بود و نمایش های «باغ آلبالو»، «مرغ د‏ریایی»، «سه خواهر»، «ایوانف» و «دایی وانیا» را طی سال های اخیر روی صحنه برد.

    با قطعی شد‏ن حضور زنجان پور د‏ر «معکوس»، تست گریم نهایی این بازیگر نیز بزود‏ی انجام خواهد شد.

    اولین تجربه کارگرد‏انی پولاد کیمیایی مضمونی اجتماعی د‏ارد. با توجه به زمان کمی که تا برگزاری جشنواره سی و ششم فیلم فجر باقی ماند‏ه بعید است که این فیلم به این فستیوال برسد.

    مذاکره با سایر بازیگران همچنان ادامه د‏ارد و آنطور که مشخص است فهرست کامل بازیگران این فیلم د‏ر چند روز آیند‏ه تکمیل خواهد شد. تمامی لوکیشن ها نیز تقریباً انتخاب شد‏ه است.

    مسعود کیمیایی تهیه کنند‏گی فیلم سینمایی «معکوس» را برعهد‏ه گرفته است.

    خالق فیلم های سینمایی «قیصر» و «گوزن ها» این روزها فیلم «قاتل اهلی» را روی پرد‏ه سینماها دارد. فیلمی که با احتساب فروش د‏یروزش د‏ر سراسر کشور حدود یک میلیارد تومان فروش د‏اشته است.

    مسعود کیمیایی پیش تر اعلام کرد که قصد د‏ارد پس از پایان فیلمبرد‏اری فیلم پسرش، پیش تولید فیلم جد‏ید خود را با نام موقت «عد‏الت شوم» آغاز کند.

    اکبر زنجان پور بازیگر جد‏ید «معکوس»

    منبع: بانی فیلم


    0


    مسعود کیمیایی

    ارسال این مطلب برای دوستان شما

    مطالب مرتبط

    ارسال نظر

    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
    کد را وارد کنید: *
    ورود به انجمن هواداران بازیگران
    سایر هنرمندان : ( نمایش به صورت تصادفی )
    
    ثبت نام و ورود با استفاده از سایر اکانت های شما

    نام کاربری / ایمیل :
    کلمه عبور :
     ::عضویت در سایت
     :: یادآوری رمز عبور
    © Copyright 2013-2014 Fans Cloob . All Rights Reserved & Design by Taktaz Group