به شبکه اجتماعی کلوب هواداران خوش آمدید .

 » » «پاهای بیقرار» به اطراف تهران می روند

    مورد علاقه

    «پاهای بیقرار» به اطراف تهران می روند

    منوچهر محمدی با اعلام این خبر افزود: گروه هم اکنون در شهرک غزالی مستقر هستند و به زودی برای ضبط بخش های جنگی به اطراف تهران می روند.

    وی همچنین ادامه داد: در حال حاضر حمید گودرزی، لیندا کیانی، سمیرا حسن پور، مهدی صبایی، آرش مجیدی، سیروس همتی، اصغر محبی و علیرضا استادی مقابل دوربین هستند.

    محمدی همچنین درباره انتخاب بازیگران باقی مانده فصل های دیگر این مجموعه عنوان کرد: برای فصل دوم ۲- ۳ بازیگر فرعی مانده است که هنوز انتخاب نکرده ایم.

    بنا بر این گزارش، «پاهای بیقرار» در سه فصل زمان حال و گذشته تولید خواهد شد. فصل اول و سوم زمان حال و فصل دوم را زمان گذشته شامل می‌شوند که البته در نسخه نهایی و تدوین شده مخاطب با سریالی ۶۰ قسمتی مواجه خواهد شد که تلفیقی از این سه فصل هستند.

    فصل دوم از سال ۵۷ تا ۶۴ را به تصویر می‌کشد. بخش‌های گذشته در شهرک غزالی تصویربرداری می‌شود. یکی از استان‌های جنوبی، مناطق جنگی و لوکیشن‌هایی که دارای بافت سنتی هستند هم از دیگر لوکیشن‌های این سریال است.

    مسعود رایگان، پانته آ بهرام، حمید گودرزی، مهرانه مهین ترابی، شاهرخ استخری، آرش مجیدی، مهدی صبایی، لیندا کیانی،افسانه ناصری، سمیرا حسن پور بازیگران اصلی سریال «پاهای بیقرار» هستند.

    «پاهای بیقرار» نام موقت این سریال، ملودرامی خانوادگی است که به قلم مهدی محمدنژادیان و بابک کایدان برای شبکه پنج سیما تولید خواهد شد. این سریال داستان رویارویی دو خانواده را نشان می‌دهد و قربانیانش فرزندان آن خانواده‌ها هستند. آدمهای این قصه زندگی محلی و همسایگی کنار هم داشتند و دارند و بحث مبارزه با اعتیاد و فساد اقتصادی هم از رگه‌های داستان این سریال است.

    مجموعه تلویزیونی «پاهای بی‌قرار» برای پخش از شبکه پنج سیما ساخته می‌شود.

    «پاهای بیقرار» به اطراف تهران می روند

    منبع: بانی فیلم


    0


    حمید گودرزی, لیندا کیانی, سمیرا حسن پور, مهدی صبایی, آرش مجیدی, سیروس همتی, اصغر محبی

    ارسال این مطلب برای دوستان شما

    مطالب مرتبط

    ارسال نظر

    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
    کد را وارد کنید: *
    ورود به انجمن هواداران بازیگران
    سایر هنرمندان : ( نمایش به صورت تصادفی )
    
    ثبت نام و ورود با استفاده از سایر اکانت های شما

    نام کاربری / ایمیل :
    کلمه عبور :
     ::عضویت در سایت
     :: یادآوری رمز عبور
    © Copyright 2013-2014 Fans Cloob . All Rights Reserved & Design by Taktaz Group