به شبکه اجتماعی کلوب هواداران خوش آمدید .

 » » «شال و انگشتر» آذر ماه به صحنه سنگلج می‌آید

    مورد علاقه

    «شال و انگشتر» آذر ماه به صحنه سنگلج می‌آید

    وی در ادامه افزود:‌این نمایش پس از مذاکرات از ابتدای آذر ماه در تماشاخانه سنگلج به مدت یک ماه اجرای خود را آغاز خواهد کرد.

    اکبری که در این دوره جشنواره دو نمایش در مقام نویسنده و کارگردان در جشنواره آیینی سنتی ارائه کرد، عنوان کرد: نمایش «شال و انگشتر» را با همان گروه قبلی اجرا می‌کنم و بعید می‌دانم که تغییراتی داشته باشیم.

    وی با بیان اینکه نمایش دیگرش «درخونگاه» به نوشته خود و کارگردانی پندار اکبری نیز به احتمال زیاد در یکی از سالن‌ها بعد از ماه محرم و صفر اجرا خواهد شد.

    اکبری درباره نحوه و اهمیت برپایی جشنواره آیینی سنتی گفت: این جشنواره‌ها خیلی خوب هستند می‌توانند در راستای تشویق هنرمندان ایرانی، زنده کردن آیین‌ها و سنت‌ها کارآمد باشند و فعالیت کنند نمایش‌های نقالی، تخت حوضی و تعزیه برای زنده نگه داشتن آیین‌های ایرانی مهم هستند.

    بازیگر سریال «دلنوازان» و «معمای شاه» اظهار داشت: به نظر من حضور چنین جشنواره‌هایی در تئاتر ما ضروری است به شرطی که تشویق‌های مادی و معنوی آنها جوانان را بتواند هدایت و انگیزه‌شان را بیشتر کند.

    وی با اشاره به نمایشنامه جدیدی که قرار است بر آن کار کند، گفت: تصمیم دارم براساس همین متون فارسی و کهنمان ، روایت ها، نقالی‌ها و آیین‌ها یک نمایش جدید نیز برای سال آینده آماده کنم.

    «شال و انگشتر» آذر ماه به صحنه سنگلج می‌آید

    منبع: بانی فیلم


    0


    پندار اکبری, عبدالرضا اکبری

    ارسال این مطلب برای دوستان شما

    مطالب مرتبط

    ارسال نظر

    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
    کد را وارد کنید: *
    ورود به انجمن هواداران بازیگران
    سایر هنرمندان : ( نمایش به صورت تصادفی )
    
    ثبت نام و ورود با استفاده از سایر اکانت های شما

    نام کاربری / ایمیل :
    کلمه عبور :
     ::عضویت در سایت
     :: یادآوری رمز عبور
    © Copyright 2013-2014 Fans Cloob . All Rights Reserved & Design by Taktaz Group