به شبکه اجتماعی کلوب هواداران خوش آمدید .

 » » «در مدت معلوم» 310 میلیون فروخت

    مورد علاقه

    «در مدت معلوم» 310 میلیون فروخت

    روز چهارشنبه فیلم سینمایی «پی 22» در سینماهای تهران و شهرستان به نمایش درآمد. این فیلم با موضوع رشادت های تکاوران نیروی دریایی ساخته شده است، فیلم «حکایت عاشقی» نیز با موضوع دفاع مقدس هم اینک بر پرده سینماها است.  در میان فیلم های اکران شده فیلم سینمایی انیمیشن «شاهزاده روم» با اقبال بسیار خوبی مواجه شده است و فیلم «در مدت معلوم» هم فضای اجتماعی با رگه های طنز نظر مخاطب را به خود جلب کرده است.
    امیرقطبی مدیرپخش فیلمیران نیز  درباره فروش فیلم «مدت معلوم» توضیح داد: این فیلم در 23 سالن سینما به نمایش درآمده و در 9 روز نمایش در تهران با اقبال مواجه شده است. فیلم در تهران به فروش 310 میلیون تومان رسیده است.
    وی در ادامه گفت: شب گذشته در سینماهای کوروش، ایران، آزادی، ماندانا، شکوفه، ملت سانس فوق العاده داشتند . این فیلم شب گذشته در تهران به فروش 68 میلیون تومان دست یافت و اکران شهرستان آن از چهارشنبه (2 دی) آغاز شده است.
    محمدرضا صابری مدیرعامل شرکت پخش نور تابان درباره فیلم سینمایی «محمد رسول الله(ص)» توضیح داد: تیزر جدید فیلم از روز شنبه در ایام هفته وحدت از تلویزیون پخش خواهد شد. تعداد سینماهای فیلم محدود شده و شب گذشته با در اختیار داشتن تنها 9 سالن سینما در تهران به فروش 22 میلیون تومان در تهران دست یافت. هم اینک فروش کل فیلم 15 میلیارد و 300 میلیون تومان است.
    غلامرضا فرجی مدیر پخش حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی نیز درباره فروش فیلم «شاهزاده روم» گفت: هم اینک فیلم در تهران به فروش 1 میلیارد و 50 میلیو تومان رسیده است. فیلم شب گذشته 17 میلیون تومان در تهران فروش داشته است. فروش کل فیلم به دو میلیارد و 610 میلیون تومان رسید.
    فرجی درباره سالن سینمای شاهزاده روم توضیح داد: 15 سالن در اختیار فیلم در تهران است و 35 سالن سینما درشهرستان در اختیار دارد.
    وی درباره فروش فیلم «پی 22» توضیح داد: این فیلم به تازگی اکران شده و 12 سالن در اختیار دارد. چهارشنبه 2 میلیون و پنج شنبه (شب گذشته) به فروش 6 میلیون و ششصد دست یافت.
    علی شعبانی مدیر پخش دفتر رسانه فیلمسازان درباره فروش فیلم  «پدر آن دیگری» توضیح داد: فیلم سینمایی «پدر آن دیگری» به فروش 500  میلیون تومان در تهران رسید. این فیلم  در شهرستان ها به فروش 110 میلیون دست یافت. 
    وی درباره فروش فیلم «شیفت شب» توضیح داد: فیلم در تهران به فروش 720 میلیون تومان و در شهرستان به فروش 130 میلیون تومان رسیده است. در تهران 20 سالن سینما و در شهرستان 25 سالن در اختیار این فیلم است.

    «در مدت معلوم» 310 میلیون فروخت

    منبع: بانی فیلم


    +8


    غلامرضا فرجی, امیرقطبی

    ارسال این مطلب برای دوستان شما

    مطالب مرتبط

    ارسال نظر

    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
    کد را وارد کنید: *
    ورود به انجمن هواداران بازیگران
    سایر هنرمندان : ( نمایش به صورت تصادفی )
    
    ثبت نام و ورود با استفاده از سایر اکانت های شما

    نام کاربری / ایمیل :
    کلمه عبور :
     ::عضویت در سایت
     :: یادآوری رمز عبور
    © Copyright 2013-2014 Fans Cloob . All Rights Reserved & Design by Taktaz Group