به شبکه اجتماعی کلوب هواداران خوش آمدید .

 » » جشنواره فیلم های ایرانی استرالیا میزبان "اعترافات ذهن خطرناک من" و "دوران عاشقی"

    مورد علاقه

    جشنواره فیلم های ایرانی استرالیا میزبان "اعترافات ذهن خطرناک من" و "دوران عاشقی"

    به گزارش روابط عمومی موسسه رسانه های تصویری؛ 2 فیلم "اعترافات ذهن خطرناک من" و "دوران عاشقی" که پخش بین المللی آن بر عهده موسسه رسانه های تصویری می باشد در پنجمین دوره جشنواره فیلم های ایرانی استرالیا به نمایش در می آیند.
    "اعترافات ذهن خطرناک من" دومین فیلم سینمایی هومن سیدی در مقام کارگردان است. این فیلم داستان مردی را روایت می کند که در 24 ساعت هیچ چیز را به یاد نمی آورد. این اثر پیش از این در سی و سومین جشنواره بین المللی فیلم فجر و سی و نهمین جشنواره بین المللی فیلم مونترال به نمایش در آمده است.
    فیلم سینمایی "دوران عاشقی" نیز ششمین اثر علیرضا رئیسیان در مقام کارگردان است که او در این فیلم بحران های خانوادگی، متاثر از مسائل روز جامعه را دستمایه ی داستان این اثر سینمایی قرار داده است. "دوران عاشقی" نیز پیش از این در سی و سومین جشنواره بین المللی فیلم فجر و سی و نهمین جشنواره بین المللی فیلم مونترال به نمایش در آمده است.
    فیلم های "اینجا بدون من" به کارگردانی بهرام توکلی و "سیزده"  به کارگردانی هومن سیدی به ترتیب در دومین و چهارمین دوره جشنواره فیلم های ایرانی استرالیا حضور داشته اند که پخش بین المللی هر 2 فیلم بر عهده موسسه رسانه های تصویری می باشد.
    پنجمین دوره جشنواره فیلم های ایرانی استرالیا از تاریخ17 مهر (9 اکتبر) در استرالیا شروع بکار نموده و برگزاری آن تا 10 آبان(1 نوامبر2015 ) ادامه دارد. فیلم های حضور یافته در این جشنواره در شهرهای سیدنی، بریسبان، ملبورن، آدلاید و کنبرا به نمایش در  می آیند.

    جشنواره فیلم های ایرانی استرالیا میزبان \

    منبع: بانی فیلم


    -11


    علیرضا رئیسیان, بهرام توکلی, هومن سیدی

    ارسال این مطلب برای دوستان شما

    مطالب مرتبط

    ارسال نظر

    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
    کد را وارد کنید: *
    ورود به انجمن هواداران بازیگران
    سایر هنرمندان : ( نمایش به صورت تصادفی )
    
    ثبت نام و ورود با استفاده از سایر اکانت های شما

    نام کاربری / ایمیل :
    کلمه عبور :
     ::عضویت در سایت
     :: یادآوری رمز عبور
    © Copyright 2013-2014 Fans Cloob . All Rights Reserved & Design by Taktaz Group