به شبکه اجتماعی کلوب هواداران خوش آمدید .

 » » مریم سعادت و بازی در نقش مهدعلیا

    مورد علاقه

    مریم سعادت و بازی در نقش مهدعلیا

    مریم سعادت که مشغول آخرین روزهای تمرین نمایش «خاطرات و کابوس‌های یک جامه‌دار از زندگی و قتل میرزا تقی‌خان امیرکبیر» نوشته و کارگردانی علی رفیعی است،‌ درخصوص همکاری با این کارگردان گفت: این نمایش چهارمین همکاری من با دکتر رفیعی در حوزه تئاتر است. اولین همکاری ما به چیزی حدود سی سال پیش بازمی‌گردد و همچنان ادامه دارد.
    مریم سعادت که در این نمایش نقش مهدعلیا مادر ناصرالدین شاه را بازی می‌کند، درباره اجرای سال 1356 نمایش «خاطرات و کابوس‌های یک جامه‌دار از زندگی و قتل میرزا تقی‌خان امیرکبیر» که در سالن اصلی تئاترشهربه صحنه رفته‌ بود، گفت: من آن اجرا را ندیده بودم، اما دکتر رفیعی این نمایشنامه را در طی این سال‌ها چندین بار بازنویسی کرده و محمد چرمشیر نیز دراماتوژی اثر را انجام داده‌ است.
    او افزود: این نمایش تغییرات زیادی نسبت به اجرای سال 56 دارد. یک فضای زنانه هم به آن اضافه شده‌است که در اجرای سال 56 وجود نداشت.
    کارگردان نمایش «کنسرت حشرات»، درباره چینش بازیگران باتجربه تئاتر درکنار بازیگران جوان عرصه تئاتر گفت: بیشتر بازیگران جوان این نمایش از شاگردان دکتر رفیعی هستند که ایشان شاگردانش را از لحاظ اخلاقی و کاری به درستی تعلیم داده‌اند به همین دلیل احساس کار کردن با بازیگران آماتور را نداشتم.
    مریم سعادت در پایان گفت:‌ درحال حاضر به‌جز نمایش «خاطرات و کابوس‌های یک جامه‌دار از زندگی و قتل میرزا تقی‌خان امیرکبیر» در هیچ کار هنری دیگری فعالیت ندارم.
    نمایش «خاطرات و کابوس‌های یک جامه‌دار از زندگی و قتل میرزا تقی‌خان امیرکبیر» نوشته و کار دکتر علی رفیعی است که از نیمه آبان ماه، در تالار وحدت به صحنه خواهد رفت.

    مریم سعادت و بازی در نقش مهدعلیا

    منبع: بانی فیلم


    +3


    مریم سعادت, علی رفیعی

    ارسال این مطلب برای دوستان شما

    مطالب مرتبط

    ارسال نظر

    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
    کد را وارد کنید: *
    ورود به انجمن هواداران بازیگران
    سایر هنرمندان : ( نمایش به صورت تصادفی )
    
    ثبت نام و ورود با استفاده از سایر اکانت های شما

    نام کاربری / ایمیل :
    کلمه عبور :
     ::عضویت در سایت
     :: یادآوری رمز عبور
    © Copyright 2013-2014 Fans Cloob . All Rights Reserved & Design by Taktaz Group