به شبکه اجتماعی کلوب هواداران خوش آمدید .

 » » تغيير كارگردان به «آمین» لطمه نزد

    مورد علاقه

    تغيير كارگردان به «آمین» لطمه نزد

    زامیاد سعدوندیان  توضیح داد: ما سکانس‌های مهمی در سریال «آمین» داشتیم که به دلیل اینکه بتوانیم کار را سر تایم به پایان برسانیم و از طرفی مشکل بودجه با ما همراه بود مجبور شدیم برخی سکانس‌ها را از حذف کنیم و من به عنوان نویسنده این کار، واقعا جای خالی سکانس‌های حذف شده‌ را در سریال «آمین» احساس می‌کنم.وی سپس در پاسخ به اینکه آیا تغییر کارگردان سریال «آمین» و وقفه‌ای که در تولید این مجموعه افتاد، به کلیت کار لطمه‌ای وارد نکرد؟ گفت: تغییر کارگردان این سریال باعث لطمه در کار نشد؛ چراکه هر دو گروه سازنده و هر دو تیم از مجموعه، زحمات زیادی برای این سریال کشیدند و از همه چیز مایه گذاشتند تا کار را به بهترین شکل ممکن ارائه بدهند و هیچکس در سریال «آمین» کم کاری نکرد اما برخی حواشی‌ که به وجود آمد کمی ما را اذیت کرد.او همچنین خاطرنشان کرد: زمانی که این مجموعه را کلید زدیم، هفت قسمت کامل سریال «آمین» نگارش شده بود و نگارش فاز اول تمام شده بود اما در فاز دوم به دلیل حذفیاتی که داشتیم زمان کم آمد و مجبور شدیم همزمان با تصویربرداری یکسری سکانس‌هایی را بنویسیم که من به عنوان نویسنده از این نظر ناراضی‌ام که در حین تصویربرداری کار، ما در حال نگارش بودیم.
    او توضیح داد: در مرحله نگارش کار مشکلی نبود و قصه بدون مشکل پیش می‌رفت و در مرحله نگارش و تولید، با نیروی انتظامی همکاری داشتیم تا اینکه همه چیز به سرانجام رسید البته الان ترجیح می‌دهم راجع به خیلی مسائل توضیح ندهم تا کار به پایان برسد، باید ببینیم بازخوردها چطور است؛ چراکه تا زمانی که کار کامل دیده نشود نمی‌توانیم قضاوت کنیم.
    او با اشاره به کارهای جدیدش برای تلویزیون اعلام کرد: اکنون صحبت‌هایی برای نگارش یک فیلم سینمایی انجام شده است. همچنین صحبت‌هایی هم درباره نگارش یک سریال شده اما به دلیل اینکه قطعی نیست نمی‌توانم اعلام کنم.نویسنده سریال‌های «مسیرانحرافی»، «سقوط آزاد»، «دختران حوا»، «میلیاردر» و ... در پایان ضمن تشکر از تیم سازنده سریال «آمین» اظهار کرد: فاز یک و دو این مجموعه با حضور عوامل زحمت‌کش همراه بود و هر دو تیم سعی خودشان را کردند تا کار باکیفیتی ارائه بدهند. امیدوارم «آمین» کاری شده باشد که خستگی گروه سازنده را بیرون بیاورد و بینندگان هم از این مجموعه راضی باشند.

    تغيير كارگردان به «آمین» لطمه نزد

    منبع: بانی فیلم


    +1


    زامیاد سعدوندیان

    ارسال این مطلب برای دوستان شما

    مطالب مرتبط

    ارسال نظر

    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
    کد را وارد کنید: *
    ورود به انجمن هواداران بازیگران
    سایر هنرمندان : ( نمایش به صورت تصادفی )
    
    ثبت نام و ورود با استفاده از سایر اکانت های شما

    نام کاربری / ایمیل :
    کلمه عبور :
     ::عضویت در سایت
     :: یادآوری رمز عبور
    © Copyright 2013-2014 Fans Cloob . All Rights Reserved & Design by Taktaz Group