به شبکه اجتماعی کلوب هواداران خوش آمدید .

 » » حرف اصلی «پدر آن دیگری» جهل مطلق است

    مورد علاقه

    حرف اصلی «پدر آن دیگری» جهل مطلق است

    هنگامه قاضیانی، بازیگر سینما در خصوص دلیل همکاری و بازی در فیلم «پدر آن دیگری» گفت: اولین اتفاق وجود خود یدا... صمدی به عنوان کارگردانی معتبر و با تجربه ای که آثار او را سال‌ها دنبال می‌کردم و دوست داشتم و بحث بعدی کتاب «پدر آن دیگری» که هر بازیگری تمایل دارد شخصیت‌های اصلی این رمان را بازی کند، خوندن این رمان و درپی آن فیلمنامه‌ای که از اقتباس آن نوشته شده بود برای من بازیگر جذابیت خاصی داشت و همین دو دلیل بزرگ برای همکاری من با این فیلم کافی بود. وی در خصوص اضافه کردن به نقش و اینکه تا چه حد دستش برای بداهه‌گویی باز بوده، عنوان کرد: گروه سازنده «پدر آن دیگری» بسیاری حرفه‌ای و خوب بود و در همه موارد برای انجام تمام کارها به یک نقطه مشترک می‌رسیدیم، اما اینکه آیا ما از متن فراتر رفتیم چنین چیزی نبود. وی ادامه داد: دکوپاژ فیلم به خوبی انجام شده و متن دقیق نوشته شده بود پس با این تفاسیر باید احترام صمدی را نگه می‌داشتیم یعنی می‌توان، گفت آزادی عمل ما در این بخش بود که دیکتاتوری وجود نداشت و یک گروه آرام و خوب برای به وجود آمدن یک اثر دور هم جمع شده بودند.
    قاضیانی با بیان این مطلب که حرف اصلی فیلم «پدر آن دیگری» یک جهل مطلق است، بیان کرد: به نظر من حرف اصلی فیلم یک جهل مطلق است که این جهل باعث می‌شود در واقع یک بچه از سخن گفتن باز بماند و این اتفاق، اتفاق کمی نیست، پیامش این است که خانواده‌ها باید تا حدودی به سمت آگاهی قدم بردارند و فقط به دنیا آوردن بچه فکر نکنند چون صرف به دنیا آوردن کار با ارزشی نیست، اینکه ما بتوانیم به مسئولیت‌هایی که در مقابل فرزندی که متولد می‌شود، بپردازیم بهترین کار ممکن را انجام خواهیم داد.
    وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم «پدر آن دیگری» به نوبه خود بتواند وظایف والدین نسبت به فرزندان خود را در جامعه گوشزد و نشان دهد.

    حرف اصلی «پدر آن دیگری» جهل مطلق است

    منبع: بانی فیلم


    -4


    هنگامه قاضیانی

    ارسال این مطلب برای دوستان شما

    مطالب مرتبط

    ارسال نظر

    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
    کد را وارد کنید: *
    ورود به انجمن هواداران بازیگران
    سایر هنرمندان : ( نمایش به صورت تصادفی )
    
    ثبت نام و ورود با استفاده از سایر اکانت های شما

    نام کاربری / ایمیل :
    کلمه عبور :
     ::عضویت در سایت
     :: یادآوری رمز عبور
    © Copyright 2013-2014 Fans Cloob . All Rights Reserved & Design by Taktaz Group