به شبکه اجتماعی کلوب هواداران خوش آمدید .

 » » روزهای پایانی «دوران عاشقی» «دلتنگی های عاشقانه» با 17 سینما استارت می زند

    مورد علاقه

    روزهای پایانی «دوران عاشقی» «دلتنگی های عاشقانه» با 17 سینما استارت می زند

    از دوشنبه هفته گذشته فیلم «دلتنگی های عاشقانه» رضا اعظمیان در گروه اریکه ایرانیان به نمایش درآمده و تاکنون فروش آن نسبت به «مزار شریف» مقداری رضایت بخش تر بوده است. این فیلم که هنوز اکران شهرستانش آغاز نشده، در تهران 17 سالن در اختیار دارد و 35 میلیون تومان نیز فروش داشته است. با این حال باید منتظر ماند و دید فیلم اعظمیان در روزهای آتی تا چه حد می تواند نظر مخاطبان سخت پسند این روزهای سینما را جلب کند.
    «محمد(ص)» همچنان خوب می فروشد و تعداد سالن های سینمای تهران خود را نیز حفظ کرده است. این فیلم با 40 سالن سینمایی که در تهران در اختیار دارد بعد از 29 روز فروشش از مرز 3.5 میلیارد عبور کرده است. با این حال شرکت پخش نورتابان همچنان از اعلام مجموع فروش دقیق شهرستان فیلم مجید مجیدی خودداری می کند تا مانند هفته گذشته قسمت مربوط به فروش شهرستان این فیلم در جدول چهارشنبه هاي باني فيلم خالی بماند.
    «دوران عاشقی» از امروز سینمای سرگروه خود را از دست می دهد و فیلم «دو دوست» محمد بانکی به جای این فیلم در گروه کوروش به نمایش درمی آید. مجموع فروش تهران و شهرستان فیلم علیرضا رئیسیان از مرز دو میلیارد و سیصد میلیون تومان عبور کرده است. این فیلم هم در تهران و هم در شهرستان چند سالن خود را از دست داده و طی یکی – دو هفته جاری نیز به طور کامل اکرانش به پایان می رسد. «مردن به وقت شهریور» در تهران فروشی متوسط دارد و تاکنون حدود یک میلیارد تومان فروخته. فیلم هاتف علیمردانی در شهرستان نیز نسبت به هفته گذشته سه سالن کمتر دارد و 605 میلیون تومان فروش داشته است.
    «قندون جهیزیه» در تهران همچنان 18 سینما در اختیار دارد و فروشش به مرز 840 میلیون تومان رسید. این فیلم از هفته گذشته تاکنون در شهرستان نیز سه سینمای دیگر خود را از دست داده و 270 میلیون فروخته است.
    «مزار شریف» نیز همچنان ناامید کننده پیش می رود و بعد از دو هفته در تهران تنها 45 میلیون تومان فروش داشته است. فیلم عبدالحسن برزیده در شهرستان نیز مانند تهران با استقبال چندانی مواجه نشده و در 11 سالن سینما و بعد از 10 روز نمایش 24 میلیون فروخته تا مجموع فروشش به مرز 70 میلیون تومان برسد.

    روزهای پایانی «دوران عاشقی» «دلتنگی های عاشقانه» با 17 سینما استارت می زند

    منبع: بانی فیلم


    -11


    علیرضا رئیسیان, مجید مجیدی

    ارسال این مطلب برای دوستان شما

    مطالب مرتبط

    ارسال نظر

    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
    کد را وارد کنید: *
    ورود به انجمن هواداران بازیگران
    سایر هنرمندان : ( نمایش به صورت تصادفی )
    
    ثبت نام و ورود با استفاده از سایر اکانت های شما

    نام کاربری / ایمیل :
    کلمه عبور :
     ::عضویت در سایت
     :: یادآوری رمز عبور
    © Copyright 2013-2014 Fans Cloob . All Rights Reserved & Design by Taktaz Group