به شبکه اجتماعی کلوب هواداران خوش آمدید .

 » » «خاطرات و کابوس‌ها» علی رفیعی بازیگر جدید گرفت

    مورد علاقه

    «خاطرات و کابوس‌ها» علی رفیعی بازیگر جدید گرفت

    علی رفیعی نویسنده، کارگردان و طراح صحنه شناخته شده تئاتر ایران درباره تغییر در گروه بازیگران نمایش «خاطرات و کابوس‌های یک جامه‌دار از زندگی و قتل میرزا تقی خان امیر کبیر» به خبرنگار مهر گفت: این اثر نمایش ۳۵ بازیگر دارد که ترکیبی از هنرمندان حرفه ای و بازیگران جوان تئاتر هستند و به تازگی محسن حسینی به جمع بازیگران نمایش اضافه شده که قرار است از چند روز آینده در تمرین ها حضور یابد.
    وی ادامه داد: پیش از این حضور مهدی سلطانی، سیامک صفری، مصطفی ساسانی و مریم سعادت در نمایش قطعی شده بود، اما سهیلا رضوی و ستاره اسکندری به دلیل هماهنگ نشدن با گروه از لحاظ زمانی در نمایش بازی ندارند. حال به زودی قرار است یک بازیگر زن شناخته شده به جمع بازیگران نمایش بپیوندد.
    کارگردان نمایش «یرما» و «در مصر برف نمی بارد» در پایان صحبت هایش درباره زمان اجرای نمایش و تغییراتی که ممکن است در اجرای اثر به وجود آید، گفت: این نمایش بدون کوچکترین تغییری در زمان اجرا از نیمه آبانماه اجرای خود را در تالار وحدت آغاز می کند و تغییراتی که در حال حاضر در اجراهای تالار وحدت به وجود آمده ارتباطی به اجرای ما ندارد و نمایش «خاطرات و کابوس‌های یک جامه‌دار از زندگی و قتل میرزا تقی خان امیر کبیر» در موعد مقرر به صحنه خواهد رفت.
    نمایش «خاطرات و کابوس های یک جامه‌دار از زندگی و قتل میرزا تقی خان امیر کبیر» به کارگردانی علی رفیعی از نیمه آبان ماه در تالار وحدت به صحنه خواهد رفت.
    طراحی صحنه و لباس نمایش برعهده علی رفیعی خواهد بود اما قرار است منوچهر شجاع به عنوان مشاور در کنار وی حضور داشته باشد. در بخش موسیقی و فضاسازی نمایش نیز بامداد افشار در کنار گروه است. محمد چرمشیر نیز به عنوان دراماتورژ و حمید پورآذری به عنوان مشاور پروژه در این نمایش حضور دارند.
    نمایش «خاطرات و کابوس های یک جامه دار از زندگی و قتل میرزا تقی خان امیر کبیر» سال ۱۳۵۶ در سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر با بازی مهدی هاشمی در نقش ناصرالدین شاه و گلاب آدینه در نقش گلین به صحنه رفته است. رفیعی چند سالی است که قصد دارد این اثر نمایشی را با رویکردی جدید به صحنه ببرد.

    «خاطرات و کابوس‌ها» علی رفیعی بازیگر جدید گرفت

    منبع: بانی فیلم


    -4


    علی رفیعی, محسن حسینی, حمید پورآذری

    ارسال این مطلب برای دوستان شما

    مطالب مرتبط

    ارسال نظر

    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
    کد را وارد کنید: *
    ورود به انجمن هواداران بازیگران
    سایر هنرمندان : ( نمایش به صورت تصادفی )
    
    ثبت نام و ورود با استفاده از سایر اکانت های شما

    نام کاربری / ایمیل :
    کلمه عبور :
     ::عضویت در سایت
     :: یادآوری رمز عبور
    © Copyright 2013-2014 Fans Cloob . All Rights Reserved & Design by Taktaz Group