به شبکه اجتماعی کلوب هواداران خوش آمدید .

 » » عیادت هنرمندان و ورزشکاران از ناصر ملک مطیعی

    مورد علاقه

    عیادت هنرمندان و ورزشکاران از ناصر ملک مطیعی

    ناصر ملک مطیعی از روز سه شنبه به دلیل عارضه تورم رگ ها، در بخش سی سی یو بیمارستان دی تهران بستری شد.با وجود آن که امیرعلی ملک مطیعی پسر این بازیگر قدیمی سینما اعلام کرده بود که قرار است روز پنجشنبه و پس از تایید پزشک معالج، این هنرمند به بخش منتقل شوند اما گویا به تشخیص پزشک معالج، ناصر ملک مطیعی همچنان باید در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان باشند.
    اهمیت روال درمانی این بازیگر قدیمی و ضرورت تحت مراقبت بودن او در بخش مراقبت های ویژه، مانع از این نشد که تعداد زیادی از هنرمندان و اهالی ورزش به دیدار ملک مطیعی نیایند.
    روز پنجشنبه تعداد ز یادی از هنرمندان و چهره های ورزشی پس از آگاهی از بستری شدن ناصر ملک مطیعی، برای عیادت او به بیمارستان رفتند.
    محمدرضا طالقانی و بهرام افشار زاده از چهره های ورزشی کشورمان از جمله ملاقات کنندگانی بودند که در بخش سی سی یو با ناصر ملک مطیعی دیدار کردند.
    مسعود کیمیایی که به بیمارستان دی مراجعه کرده بود پس از اطلاع از بستری شدن ناصر ملک مطیعی به عیادت او رفت.
    سعید سهیلی به همراه پسرش از هنرمندانی بودند که روز پنجشنبه برای ملاقات با ناصر ملک مطیعی به بیمارستان رفتند.سهیلی هنگام ملاقات با ملک مطیعی مقدمات گفت و گوی تلفنی این هنرمند را با ابوالفضل پورعرب مهیا کرد. پور عرب در این مکالمه آرزوی سلامتی و تندرستی برای بازیگر قدیمی سینمای ایران کرد.
    از سوی سازمان سینمایی هم رسول صادقی مدیر روابط عمومی این سازمان به همراه بابک برزویه و علی عطشانی دربیمارستان حاضر شدند.
    پرویز پرستویی هم که در حال حاضر سر پروژه بادیگارد حضور دارد در تماسی تلفنی برای ناصر ملک مطیعی آرزوی سلامتی و تندرستی کرد.
    امروز جمعه هم اکبر عبدی به همراه بابک صحرایی و شهرام زمانی از ناصر ملک مطیعی عیادت کردند.
    در این ملاقات که در بخش سی سی یو بیمارستان انجام گرفت  اکبر عبدی با بازگویی خاطرات قدیمی و شوخ طبعی هایش باعث ایجاد فضای نشاط آوری شد.
    عبدی در این ملاقات گفت: هر بار که فیلم قیصر و هنرنمایی ناصر ملک مطیعی را می بینم اشک می ریزم. آرزو دارم در یک فیلم در برابر ناصر ملک مطیعی بازی کنم.
    عبدی گفت به غیر از قیصر، نقش ملک مطیعی در فیلم قلندر را دوست دارم.
    بابک صحرایی که هنگام عیادت اکبر عبدی از ملک مطیعی حضور داشت از عبدی درباره نقش هایش پرسید.عبدی در جواب گفت: در نقشهای جوانمرد و کلاه مخملی که بازی داشتم مثل سریال در چشم باد، در کارکتری که بازی می کردم سعی داشتم با الگوگیری از بازی های آقای ملک مطیعی خدم را به نقش نزدیک می کردم.
    عبدی همچنین در پاسخ به این که در ابتدای کارش و در دوران نوجوانی به کدام بازیگر علاقمند بوده گفت: من چه در نوجوانی و چه در حال حاضر به ناصر ملک مطیعی علاقه داشتم. ملک مطیعی و فیلم هایش هنوز برای من و مردم تازگی دارد.
    عبدی در ادامه افزود: به نظر من فیلم قلندر کار ماندگاری از زنده یاد علی حاتمی و هنرنمایی آقای ملک مطیعی است. صلابت و قدرت ملک مطیعی به ویژه صحنه ای که رگش را می زند بسیار بر من تاثیر گذاشت.
    گفتنی است که با گذشت چهار روز از بستری شدن ناصر ملک مطیعی در بخش سی سی یو بیمارستان، هنوز پرشک معالجش اجازه نداده این هنرمند به بخش منتقل شود.
    روزنامه بانی فیلم برای این بازیگر پیشکسوت و قدیمی سینمای ایران آرزوی تندرستی و سلامتی دارد.

    عیادت هنرمندان و ورزشکاران از ناصر ملک مطیعی

    منبع: بانی فیلم


    -9


    اکبر عبدی, ناصر ملک مطیعی, مسعود کیمیایی, سعید سهیلی, علی عطشانی, بابک برزویه, پرویز پرستویی

    ارسال این مطلب برای دوستان شما

    مطالب مرتبط

    ارسال نظر

    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
    کد را وارد کنید: *
    ورود به انجمن هواداران بازیگران
    سایر هنرمندان : ( نمایش به صورت تصادفی )
    
    ثبت نام و ورود با استفاده از سایر اکانت های شما

    نام کاربری / ایمیل :
    کلمه عبور :
     ::عضویت در سایت
     :: یادآوری رمز عبور
    © Copyright 2013-2014 Fans Cloob . All Rights Reserved & Design by Taktaz Group