به شبکه اجتماعی کلوب هواداران خوش آمدید .

 » » ادامه حاشیه‌های اجرای بیژن بنفشه‌خواه در ˝خندوانه˝

    مورد علاقه

    ادامه حاشیه‌های اجرای بیژن بنفشه‌خواه در ˝خندوانه˝

    این بازیگر طنز برنامه‌های تلویزیونی در صفحه‌اش نوشته است:

    سلام دوستان ظاهراً ماجراهای اجرای من در برنامه "خندوانه" تمام‌شدنی نیست، روی سخن من با آدم‌هایی است که کاسه‌داغ‌تر‌از‌آش هستند، و نگران ناراحتی شوهرخاله بنده و دخترخاله بنده و آقای یوسف صیادی هستند. این شخصیت‌ها ساختگی بودند ولی اتفاق‌ها واقعی.

    در ضمن آقای یوسف صیادی عزیز دوست و همکار بیست‌ساله‌ام در جواب آدم‌های‌ زود‌قضاوت‌کن و کاسه‌داغ‌تر‌از‌آش نامه زیر را فرستاد. در ضمن من از یوسف عذرخواهی کردم. من با هدف شاد کردن مردم در برنامه "خندوانه" یک سال پیش حاضر شدم، ولی متأسفانه باعث ناراحتی خودم و دیگران شدم.

    به‌هرحال نامه یوسف صیادی از این‌ قرار است:

    بیژن بنفشه‌خواه بعضی مواقع اكثر ما آدم‌ها اشتباهی می‌کنیم، چه عمداً و یا چه سهوا، اما هیچ‌وقت یا قبول نمی‌کنیم اشتباه كردیم یا می‌خواهیم آن را توضیح كنیم؛ حتی به ندرت پیش می‌آید كه وقتی اشتباهمان را قبول كردیم قدرت عذرخواهی داشته باشیم، اما غافل از اینكه یک عذرخواهی واقعی 3 بخش دارد:

    1_ متأسفم!
    2_ تقصیر من بود!
    3_ برای جبرانش چه کار می‌توانم بکنم؟

    بیژن جان من برنامه "خندوانه" را ندیدم كه تو راجع به یك حقیقت دست‌نخورده بدن من و یكی از اجزا دوست‌داشتنی صورت من صحبت كرده بودی، اما بازتاب آن و تلفن‌هایی كه به من شد کنجکاوی مرا برانگیخت كه در یك برنامه پربیننده‌ كه البته گه‌گداری سانسور در مصاحبه‌ها با میهمانان آن دیده می‌شود، چه روی آنتن بردند كه جذابیت برنامه بیشتر شده كه راجع به آن این‌همه واكنش به گوش می‌رسید، اما بعد از تلفن تو راجع به اینكه چه گفته بودی و در آن برنامه چه گذشت كه آن‌قدر سوژه جذابی برای بعضی‌ها بود، پی بردم صداقت لحن و گفتار تو این سه بخش راجع به عذرخواهی كه در این دوره زمانه كمتر كسی جرات بیانش را دارد دوباره به من ثابت كرد تا دیگرانی كه تو را نمی‌شناسند و در این ماجرا كاسه‌ داغ‌تر‌ از‌ آش شده بودن بدانند دوستی بین ما مستحکم‌تر از نمره كسانی خواهد بود كه به‌واسطه آن تو بخواهی بهترین کمدین مشهور یك بازی باشی، چون تو را سال‌هاست می‌شناسم، می‌دانم صداقت در خصوصیات شخصی هنری تو از نگاه من قابلیت یك هنرمند محبوب شدن در دل مردم حتی بدون یك شو تلویزیونی را دارد. از همین‌جا اعلام می‌کنم به تو عزیز با جنبه بگویم از این به بعد آزادی درباره هرکدام از اجزا بدن من كه صلاح میدانی گپ بزنی، تا بسوزد دماغ كسانی كه با منظور گفتند چرا درباره دماغ من صحبت كردی.

    ارادتمند: یوسف صیادی

    ادامه حاشیه‌های اجرای بیژن بنفشه‌خواه در ˝خندوانه˝
    ادامه حاشیه‌های اجرای بیژن بنفشه‌خواه در ˝خندوانه˝

    منبع: هنرآنلاین


    -22


    بیژن بنفشه‌خواه, خندوانه

    ارسال این مطلب برای دوستان شما

    مطالب مرتبط

    ارسال نظر

    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
    کد را وارد کنید: *
    ورود به انجمن هواداران بازیگران
    سایر هنرمندان : ( نمایش به صورت تصادفی )
    
    ثبت نام و ورود با استفاده از سایر اکانت های شما

    نام کاربری / ایمیل :
    کلمه عبور :
     ::عضویت در سایت
     :: یادآوری رمز عبور
    © Copyright 2013-2014 Fans Cloob . All Rights Reserved & Design by Taktaz Group