به شبکه اجتماعی کلوب هواداران خوش آمدید .

 » » جمشید مشایخی:قرار بود در فیلم «مادر» بازی کنم

    مورد علاقه

    جمشید مشایخی:قرار بود در فیلم «مادر» بازی کنم

    به گزارش روابط عمومی جشنواره فیلم و عکس مادر، وی با بیان اینکه کامل ترین موجود هستی مادر است، افزود: از کودکی تا سن بلوغ  مادرم من را تربیت کرد و از او خاطرات بسیار زیادی در ذهن دارم که هیچ وقت از خاطرم بیرون نمی رود.
    بازیگر «هزاردستان» خاطرنشان کرد: یادم می آید پدرم از سوئد برایم تانکی آورده بود و به مادرم گفته بود زمانیکه من 5 ساله شدم تانک را به من بدهد و او هم اینکار را انجام داد.روزی همسایه مان به من گفت برای ما میهمانی آمده بیا و تانکت را به ما نشان بده  آنها تانک را خراب کردند و تنها موتورش را به من دادند وزمانیکه برگشتم خانه دایی ام منزل ما بود و داشت سیگار می کشید از من پرسید چرا تانک اینطور شده و من گفتم اون پدرسوخته ها اینکار را کردند و مادرم سیگار را در حد اشاره کردن به دست من زد .
    مشایخی ادامه داد: آن روز دلم بیشتر برای مادرم می سوخت تا سوزش دست زیرا پیش خودن فکر می کردم که چرا او را ناراحت کردم. مادر موجود عزیزی است زمانی هم که عاشق شدم به مادرم گفتم زیرا مادر برای من شخصیت والا و با ارزشی است.
    وی همچنین گفت: یادم می آید سال ها پیش به منزل یکی از دوستانم رفته بودم و او کتابی را آورد و برای من ترجمه کرد . در این کتاب مساله ای بود که برایم بسیار مهم بود. خانومی بود که ازدواج نکرده بود  او را در جایی می برند که 45 درجه بالای صفر و بعد می برند در جایی که 35 درجه زیر صفر است  و بعد از مدتی او باردار می شود به همین دلیل من معتقدم زن بدون مرد  هم می تواند خالق باشد.
    مشایخی با بیان اینکه در سال های اخیر در فیلم ها و سریال ها نقش مادر کم رنگ شده است گفت: همه ما به  هر سنی که رسیده ایم مادر داشتیم و میدانیم این موجود ارزشمند تا چه اندازه برای همه ما زحمت کشیده است بنابراین وظیفه نویسنده ها، بازیگرها و کارگردان ها است تا آنجا که در توانشان است در آثار خود به این موضوع مادر بپردازند.
    بازیگر فیلم سینمایی«گاو» ادامه داد: همه ما باید عشقی نسبت به مادرانمان داشته باشیم  تا بتوانیم در زندگی حقیقی و هنری خودمان به آن بپردازیم و به بهترین کل آن را آراسته کنیم.
    مشایخی با اشاره به فیلم «مادر» به کارگردانی علی حاتمی گفت: ابتدا بگویم که قرار بود من در فیلم «مادر» به ایفای نقش بپردازم ضمن اینکه علی حاتمی احترام زیادی برای مادرش قائل بود . احساسی که هر انسانی به مادرش دارد و به همین دلیل هم مادرش را  به خوبی حس کرده بود و فیلمش هم ماندگار شد.
    وی درباره انتخاب فاطمه گودرزی به عنوان دبیر جشنواره نیز گفت: فاطمه گودرزی سال ها است یکی ار هنرمندان پاک و شریف ایران زمین است و او را خواهر کوچک خودم می دانم. یکی از بهترین گزینه ها برای چنین جشنواره با ارزشی او بود.
    نخستین جشنواره فیلم و عکس مادر به دبیری فاطمه گودرزی از 25 مردادماه آغاز و تا 29 مردادماه ادامه دارد.
     

    جمشید مشایخی:قرار بود در فیلم «مادر» بازی کنم

    منبع: بانی فیلم


    +10


    جمشید مشایخی, فاطمه گودرزی, علی حاتمی

    ارسال این مطلب برای دوستان شما

    مطالب مرتبط

    ارسال نظر

    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
    کد را وارد کنید: *
    ورود به انجمن هواداران بازیگران
    سایر هنرمندان : ( نمایش به صورت تصادفی )
    
    ثبت نام و ورود با استفاده از سایر اکانت های شما

    نام کاربری / ایمیل :
    کلمه عبور :
     ::عضویت در سایت
     :: یادآوری رمز عبور
    © Copyright 2013-2014 Fans Cloob . All Rights Reserved & Design by Taktaz Group