به شبکه اجتماعی کلوب هواداران خوش آمدید .

 » » سکانس تاثیرگذار فيلم «محمد رسول الله (ص)» به روایت بازیگر نقش حضرت آمنه

    مورد علاقه

    سکانس تاثیرگذار فيلم «محمد رسول الله (ص)» به روایت بازیگر نقش حضرت آمنه

    مینا ساداتی در مصاحبه با خبرگزاری صدا و سیما افزود: وقتی می گوییم مادری از فرزند دور می شود، در واقع داریم راجع به دو شخصیتی حرف می زنیم که نه مادر یک مادر معمولی و نه فرزند یک فرزند معمولی است، بازی کردن نقش مادر حضرت محمد (ص) یک موقعیت ویژه و یک حس ویژه است.
    وی گفت: به عنوان یک بازیگر وظیفه داشتم با آمادگی سر ضبط پلان ها بروم، در لحظه ای که می گویند صدا، دوربین، حرکت و قرار است تو بازی کنی یک درصد خیلی کمی از آن، تکنیک بازیگری و بقیه اش یک اتفاق و حس درونی است که اگر آن اتفاق بیفتد مخاطب دوست خواهد داشت و اگر نیفتد مخاطب ارتباط برقرار نمی کند.
    بازیگر نقش حضرت آمنه فیلم سینمایی «محمد رسول الله(ص)» افزود: به عنوان فردی که قرار بود نقشی را بازی کنم که در درجه اول شخصیت بسیار مهمی است و در وهله دوم تا به امروز هیچ تصویری از ایشان نداشتیم، بسیار وظیفه سنگینی بود و ناخودآگاه اضطراب گرفتم که باید چکار کنم، به همین دلیل راجع به پیامبر (ص) و زندگی ایشان از فضاهای مجازی شروع به خواندن کردم و درباره ایشان تحقیق کردم.
    ساداتی گفت: همین چند روز پیش داشتم دفترچه هایم را زیر و رو می کردم، نت هایم را دیدم و یادگاری نگه داشتم که بدانم موقعیتی به عنوان یک بازیگر نصیبم شده است که شاید برای هر آدمی پیش نیاید، پس به خود گفتم باید قدرش را بدانی و همواره به آن خاطره مراجعه کنی و برای بازی در این اثر فیلم هایی را دیدم که می تواند به این نقش کمک کند و با بچه‌هایی که مادر ندارند هم سخن شدم.
    بازیگر نقش حضرت آمنه فیلم سینمایی «محمد رسول الله(ص)» افزود: به عنوان کسانی که خودمان در کار حضور داشتیم، می توانیم بگوییم امیدواریم زحمت هایی که کشیده شد به بار بنشیند، آقای مجیدی انرژی زیادی برای این کار گذاشته است، با اینکه هیچ چیز در دنیا قابل پیش بینی نیست اما فکر می کنم که صاحب همین کار مراقب آن خواهد بود.

     

    سکانس تاثیرگذار فيلم «محمد رسول الله (ص)» به روایت بازیگر نقش حضرت آمنه

    منبع: بانی فیلم


    -10


    مینا ساداتی

    ارسال این مطلب برای دوستان شما

    مطالب مرتبط

    ارسال نظر

    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
    کد را وارد کنید: *
    ورود به انجمن هواداران بازیگران
    سایر هنرمندان : ( نمایش به صورت تصادفی )
    
    ثبت نام و ورود با استفاده از سایر اکانت های شما

    نام کاربری / ایمیل :
    کلمه عبور :
     ::عضویت در سایت
     :: یادآوری رمز عبور
    © Copyright 2013-2014 Fans Cloob . All Rights Reserved & Design by Taktaz Group