به شبکه اجتماعی کلوب هواداران خوش آمدید .

 » » احسان کرمی سخنگوی دولت در «عالیجناب»

    مورد علاقه

    احسان کرمی سخنگوی دولت در «عالیجناب»

    احسان کرمی  گفت:‌ مدتی است با پروژه «عالیجناب» به کارگردانی سام قریبیان قرارداد بسته ام. این مینی سریال موضوع جذاب، جدی و سیاسی دارد که برای اولین بار در ایران داستانی به این شکل را خواهیم دید. من نیز نقش سخنگوی دولت و دستیار رئیس جمهور را در آن بازی می‌کنم.
    کرمی با اشاره به حضورش در برنامه رادیویی «تهران در شب» افزود:‌بعد از دو سال و با تغییر مدیریت به رادیو تهران برگشتم و یکشنبه شب‌ها ساعت 12 تا 1:30 در این شبکه رادیویی به اجرا می‌پردازم. در تهران در شب هر هفته یک موضوع را بررسی می‌کنیم و موضوع این هفته‌مان درابهر رویاهای مردم است.
    این گوینده رادیویی درباره ادامه تولید برنامه «رادیو هفت» ادامه داد:‌ ما بنا به گفته مدیران چندین قسمت از این برنامه تلویزیونی را تولید کردیم،‌اما دیگر متاسفانه خبری از سمت سازمان برای پخش آن نشد و به عبارتی روی هوا رها شدیم.
    وی افزود:‌رفتن برنامه‌سازهایی مثل ضابطیان از تلویزیون و سعید توکل از جمعه ایرانی به ضرر تلویزیون است،‌چراکه این افراد کار خود را به خوبی بلد هستند و در این چند ساله در رسانه ملی این موضوع را به اثبات رسانده‌اند.تجربه حضور ضابطیان در برنامه‌هایی نظیر نقره،‌... و ... و استقبال خوب مخاطبان از این برنامه‌ها بیانگر این مطلب است.

    احسان کرمی سخنگوی دولت در «عالیجناب»

    منبع: بانی فیلم


    0


    احسان کرمی, سام قریبیان

    ارسال این مطلب برای دوستان شما

    مطالب مرتبط

    ارسال نظر

    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
    کد را وارد کنید: *
    ورود به انجمن هواداران بازیگران
    سایر هنرمندان : ( نمایش به صورت تصادفی )
    
    ثبت نام و ورود با استفاده از سایر اکانت های شما

    نام کاربری / ایمیل :
    کلمه عبور :
     ::عضویت در سایت
     :: یادآوری رمز عبور
    © Copyright 2013-2014 Fans Cloob . All Rights Reserved & Design by Taktaz Group