به شبکه اجتماعی کلوب هواداران خوش آمدید .

 » » هر وقت عرصه در سینما برایم تنگ شده بود، به سراغ تلویزیون آمده‌ام

    مورد علاقه

    هر وقت عرصه در سینما برایم تنگ شده بود، به سراغ تلویزیون آمده‌ام

    سیاوش طهمورث درباره کم‌کاری‌اش در عرصه سینما و تلویزیون به هنرآنلاین گفت: گاهی پیشنهادهای خوبی برای بازی در این دو عرصه اتفاق نمی‌افتد. گاهی هم آن‌قدر خسته هستم که ترجیح می‌دهم بیشترین فرصتم را به سفر بگذرانم.

    بازیگر مجموعه تلویزیونی "نابرده رنج" در ادامه بیان کرد: فکر می‌کنم تلویزیون موقعیت مناسبی برای بازیگرانی است که چهره آن‌ها حداقل کمتر در سینما دیده می‌شود. البته من در فیلم‌های زیادی به ایفای نقش پرداختم، اما سینما به دلیل مشکل اکران نشدن بعضی فیلم‌ها، باعث می‌شود عده‌ای تصور کنند هنرمندان کمتر پا به عرصه بازیگری می‌گذارند.

    او بیان کرد: در حال حاضر استراحت می‌کنم و به دیدن اجراهای تئاتر می‌روم. البته می‌بینید که تئاتر و سینما به لحاظ کارهایی که ارائه می‌شود، پیشرفت چندانی نداشته است. در واقع احساس می‌شود همه ما هم در این گردونه می‌چرخیم، اما بازیگری را رها نمی‌کنم و به زودی از میان پیشنهادها، کاری را قبول خواهم کرد.

    این بازیگر تلویزیون در ادامه عنوان کرد: هر وقت عرصه در سینما برایم تنگ شده بود، به سراغ تلویزیون آمده‌ام. در این چند سال اخیر در مجموعه‌ها و تله‌فیلم‌های زیادی بازی کردم که اتفاقاً همه کارها را دوست داشتم.

    طهمورث با اشاره به نقش‌هایی که تاکنون ایفا کرده است، گفت: فاصله بین بازیگر و نتیجه کار را مردم پر می‌کنند. بازیگر در لحظه بازی به این فکر نمی‌کند که تماشاگر درباره او چه فکری خواهد کرد. بازیگر تنها به رابطه خود و نقش فکر می‌کند تا آن را هر چه واقعی‌تر برای تماشاگر بازی کند و با بازی‌اش با بیننده حرف بزند.

    بازیگر مجموعه "معمای شاه" با اشاره به نقش‌های منفی و تأثیر آن بر مخاطب تلویزیون افزود: نقش‌های پیشنهادشده را از جنبه منفی و یا مثبت بودن آن نمی‌بینم، چرا که این نقش‌ها منفی نیستند. در واقع این هنر بازیگر است که بتواند یک نقش را باورپذیر بازی کند. وقتی نقشی به من پیشنهاد می‌شود، تمام سعی‌ام را می‌کنم تا با آن ارتباط برقرار کنم. برای من همین تأثیرگذاری نقش مهم است. فکر نکنید که بازی در نقش منفی راحت است، یکی از سخت‌ترین کارها بازی در نقش‌های منفی است، چرا که این نقش‌ها ممکن است تأثیر منفی روی اعصاب بازیگر بگذارد. خوشحالم که هیچ‌کدام از نقش‌هایم مشابه دیگری نبوده‌اند.

    طهمورث تاکنون در فیلم‌های زیادی به ایفای نقش پرداخته است که از جمله آن‌ها می‌توان به "تشکیلات"، "اجاره‌نشین‌ها"، "رستگاری در هشت و بیست دقیقه"، "تسویه‌حساب"، "خانه‌ای در شن"، " کیمیا و خاک" و... اشاره کرد.

    هر وقت عرصه در سینما برایم تنگ شده بود، به سراغ تلویزیون آمده‌ام

    منبع: بانی فیلم


    +1


    سیاوش طهمورث

    ارسال این مطلب برای دوستان شما

    مطالب مرتبط

    ارسال نظر

    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
    کد را وارد کنید: *
    ورود به انجمن هواداران بازیگران
    سایر هنرمندان : ( نمایش به صورت تصادفی )
    
    ثبت نام و ورود با استفاده از سایر اکانت های شما

    نام کاربری / ایمیل :
    کلمه عبور :
     ::عضویت در سایت
     :: یادآوری رمز عبور
    © Copyright 2013-2014 Fans Cloob . All Rights Reserved & Design by Taktaz Group