به شبکه اجتماعی کلوب هواداران خوش آمدید .

 » » به یک فیلم «شترمرغی» 80 سالن سینما داده‌اند

    مورد علاقه

    به یک فیلم «شترمرغی» 80 سالن سینما داده‌اند

    روابط عمومی این فیلم با ارسال این خبر به بانی‌فیلم آورده : علی حضرتی گفته است: «بعد از دو هفته تعداد سالن‌های فیلم ما به 12 سالن کاهش پیدا کرده. یعنی یک هفتم و یک هشتم تعداد سالن‌های برخی فیلم‌ها. بعضی از فیلم‌ها 70 تا 80 سالن سینما را به خود اختصاص داده‌اند. فیلمی که سال گذشته به خاطر عدم کیفیت به جشنواره فجر راه نیافت تعداد سالن‌های در اختیارش نسبت به فیلمی که در 7 رشته نامزد دریافت سیمرغ بوده و جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد را به‌دست آورده است حدوداً 7 برابر بیشتر است.»
    وی در ادامه می‌گوید: «یک فیلم «شترمرغی» هم هست که با در اختیار داشتن 80 سالن سینما، بیشتر مخاطبان خود را ناراضی از سالن سینما بیرون می‌فرستد، این نشان می‌دهد که ما دیگر نباید به فکر ساخت فیلم‌های عمیق باشیم که مخاطب را به فکر فرو می‌برند. ما هم باید فیلم‌های «شترمرغی» بسازیم که البته من ترجیح می‌دهم با این شرایط از سینما خداحافظی کنم.»
    حضرتی معتقد است که سلیقه مردم را سینماداران و آنچه «مافیای پخش» می‌خواند، تعیین می‌کنند: «اگر ما یک روزنامه یا یک نشریه خوب تهیه کنیم، اما شخصی که دکه روزنامه‌فروشی دارد، آن را در پیشخوان خود نگذارد، مشخص است که آن نشریه دیده نمی‌شود. امروز در سینما همچنین بلایی سر «خداحافظی طولانی» آمده است. که یک عده سینمادار و پخش‌کننده می‌خواهند با نوع اکران بعضی از فیلم‌ها ازجمله «خداحافظی طولانی» در سانس‌های کم مخاطب، سرنوشت فیلم‌ها و سلیقه مردم را تعیین کنند و این یعنی مرگ فیلم‌های عمیق!»

    به یک فیلم «شترمرغی» 80 سالن سینما داده‌اند

    منبع: بانی فیلم


    -4


    علی حضرتی

    ارسال این مطلب برای دوستان شما

    مطالب مرتبط

    ارسال نظر

    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
    کد را وارد کنید: *
    ورود به انجمن هواداران بازیگران
    سایر هنرمندان : ( نمایش به صورت تصادفی )
    
    ثبت نام و ورود با استفاده از سایر اکانت های شما

    نام کاربری / ایمیل :
    کلمه عبور :
     ::عضویت در سایت
     :: یادآوری رمز عبور
    © Copyright 2013-2014 Fans Cloob . All Rights Reserved & Design by Taktaz Group