به شبکه اجتماعی کلوب هواداران خوش آمدید .

 » » استقبال از «دندون طلا»

    مورد علاقه

    استقبال از «دندون طلا»

    علی اکبر قاینی نجفی مدیر عامل موسسه هنرنمای پارسیان با اعلام این خبر افزود: قسمت اول سریال «دندون طلا» با برنامه ریزی مناسب و همکاری صمیمانه  سیستم توزیع مویرگی با استقبال بسیار خوبی از سوی مخاطبان و علاقه مندان مواجه شد و بار دیگر رونق را به این شبکه بازگرداند.
    وی تاکید کرد: امیدواریم سریال «دندون طلا » بتواند در بازگشت رونق به اقتصاد صنعت نمایش خانگی موثر باشد. همانگونه که بازخوردهای این استقبال نشان می دهد شرایط رونق مجدد برای شبکه نمایش خانگی فراهم شده است.
    او افزود: مطابق برنامه ریزی های صورت گرفته و همچنین اعلام قبلی هنرنمای پارسیان، قسمت دوم سریال دندون طلا روز چهارشنبه 21 مرداد ماه جاری به صورت گسترده و هم زمان در سراسر کشور توزیع می شود.
    این موسسه همچنین از عموم علاقه مندان ومخاطبان شبکه نمایش درخواست کرد تا برای حمایت از ادامه تولید سریال، فیلم و مجموعه های مربوط به شبکه نمایش خانگی از تکثیر  این محصول و یا خرید نسخه های کپی سریال دندون طلا خودداری کنند.
    به گفته مهران برومند تهیه کننده «دندون طلا» استقبال مخاطبین از فروش آن لاین این مجموعه در آپارات فیلیمو با اینکه تجربه بسیار تازه ای در این حوزه است راضی کننده بوده و امیدواریم در فسمت های بعدی مخاطبین از فروش آن لاین  مجموعه در فضای مجازی بیشتر حمایت کنند.

    مهدی فخیم‌زاده، حامد بهداد، حمیدرضا آذرنگ، ستاره اسکندری، حسن پورشیرازی، سیروس گرجستانی، محسن قاضی مرادی و علی فتحعلی هم از دیگر بازیگران این مجموعه هستند؛ البته به زودی بازیگران دیگری هم به گروه اضافه خواهند شد.

    استقبال از «دندون طلا»

    منبع: بانی فیلم


    -2


    مهران برومند, مهدی فخیم‌زاده, حامد بهداد, حمیدرضا آذرنگ, ستاره اسکندری, حسن پورشیرازی, سیروس گرجستانی, محسن قاضی مرادی, علی فتحعلی

    ارسال این مطلب برای دوستان شما

    مطالب مرتبط

    ارسال نظر

    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
    کد را وارد کنید: *
    ورود به انجمن هواداران بازیگران
    سایر هنرمندان : ( نمایش به صورت تصادفی )
    
    ثبت نام و ورود با استفاده از سایر اکانت های شما

    نام کاربری / ایمیل :
    کلمه عبور :
     ::عضویت در سایت
     :: یادآوری رمز عبور
    © Copyright 2013-2014 Fans Cloob . All Rights Reserved & Design by Taktaz Group