به شبکه اجتماعی کلوب هواداران خوش آمدید .

 » » آمار فروش فیلم‌ها به روایت پخش‌کنندگان

    مورد علاقه

    آمار فروش فیلم‌ها به روایت پخش‌کنندگان

    در میان فیلم های به نمایش درآمده در سالن های سینما فیلم «نهنگ عنبر» مورد اقبال مخاطب است و شب گذشته بعد از گذشته 12 هفته از نمایش فیلم به فروش 70 میلیون تومان در تهران نائل آمد. فیلم «دوران عاشقی» هم در میان فیلم اجتماعی به نمایش درآمده نظر مخاطبان را به خود جلب کرده است و شب گذشته این فیلم نیز در تهران به فروش 70 میلیون تومان رسید و نشان داد که از میان فیلم های اجتماعی که از ابتدای سال به نمایش درآمده بهتر توانسته با مخاطب ارتباط برقرار کند.
    امیر قطبی مدیر فروش دفتر پخش فیلمیران گفت: فیم سینمایی «نهنگ عنبر» با در اختیار داشتن 26 سالن سینما به فروش 4 میلیارد و 350 میلیون و در شهرستان 1 میلیارد و 800 میلیون تومان رسیدو فروش کل فیلم 6 میلیارد و 150 میلیون تومان است.
    وی در ادامه درباره فروش فیلم «دوران عاشقی» که توسط دفتر فیلمیران پخش می شود توضیح داد: این فیلم با توجه به موضوع اجتماعی که دارد توانسته با اقبال مواجه شود و پس از 9 روز نمایش در تهران به فروش 430 میلیون تومان در شهرستان به فروش 140 میلیون تومان دست یافته است که در مجموع به فروش 570 میلیون تومان دست یافت.
    وی درباره اکران فیلم در شهرستان ها گفت: این فیلم از اواسط هفته در سینماهای شهرستان به نمایش درآمده است که تاکنون 26 سالن در تهران و 35 سالن در شهرستان در اختیار دارد.دوران عاشقی شب گذشته در 6 سالن سینما به فروش فوق العاده رسید و درتهران پنج شنبه شب  70 میلیون تومانی شد.
    خزاعی مدیر فروش پخش نور تابان درباره فروش فیلم «گینس» گفت: تاکنون فروش فیلم در تهران 1 میلیارد و 855 میلیون تومان و در شهرستان به فروش 845 میلیون تومان دست یافتیم. مجموع فروش فیلم 2 میلیارد و 700 میلیون تومان خواهد بود.
    «مردن به وقت شهریور» و «خداحافظی طولانی» به ترتیب توسط دفتر شکوفا فیلم و هدایت فیلم پخش می شوند تا زمانی که مشغول آماده سازی گزارش بودیم فروش فیلمها از سوی دفتر اعلام نشد.

    آمار فروش فیلم‌ها به روایت پخش‌کنندگان

    منبع: بانی فیلم


    -8


    ارسال این مطلب برای دوستان شما

    مطالب مرتبط

    ارسال نظر

    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
    کد را وارد کنید: *
    ورود به انجمن هواداران بازیگران
    سایر هنرمندان : ( نمایش به صورت تصادفی )
    
    ثبت نام و ورود با استفاده از سایر اکانت های شما

    نام کاربری / ایمیل :
    کلمه عبور :
     ::عضویت در سایت
     :: یادآوری رمز عبور
    © Copyright 2013-2014 Fans Cloob . All Rights Reserved & Design by Taktaz Group