به شبکه اجتماعی کلوب هواداران خوش آمدید .

 » » حمیدابراهیمی؛ نویسنده و کارگردان «عمو جان هیتلر»

    مورد علاقه

    حمیدابراهیمی؛ نویسنده و کارگردان «عمو جان هیتلر»

    از دیگر سریال های پر مخاطبی که او در آن ها نقش آفرینی کرده است می توان «گاو صندوق»،«دورانی برای عاشقی»،«مثل هیچ کس»و«تا صبح» را نام برد.او آخرین بار در سریال«گاهی به پشت سر نگاه کن» به کارگردانی مازیار میری ایفای نقش کرده است.تله فیلم«عمو جان هیتلر» به نویسندگی و کارگردانی حمید ابراهیمی برای شبکه نمایش خانگی آماده توزيع است. او درباره آخرین فعالیت های تلویزیونی خود توضیح می دهد:«در حال حاضر سر هیچ کاری حضور ندارم. با توجه به کمبود پیشنهادهای مقبول و مسائلی دیگر مشغول نویسندگی و کارگردانی در حیطه هنر هستم. فیلم« عمو جان هیتلر» به کارگردانی و نویسندگی بنده برای رسانه نمایش خانگی آماده پخش است».
    او در ادامه از علل غیبت در سه حوزه تلویزیون،سینما وتئاتر به عنوان بازیگر، می گوید: «در گذشته تعداد بیشتری سریال ساخته می شد. مسئله بودجه هم آزار دهنده شده است، الان تلویزیون طلب من را بدهد پیشنهاد خوب و کار برای آینده بماند. در تئاتر هم که هیچ حمایتی وجود ندارد و کار مشکل شده است. سینما هم خبری نیست».

    حمیدابراهیمی؛ نویسنده و کارگردان «عمو جان هیتلر»

    منبع: بانی فیلم


    -3


    حمیدابراهیمی

    ارسال این مطلب برای دوستان شما

    مطالب مرتبط

    ارسال نظر

    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
    کد را وارد کنید: *
    ورود به انجمن هواداران بازیگران
    سایر هنرمندان : ( نمایش به صورت تصادفی )
    
    ثبت نام و ورود با استفاده از سایر اکانت های شما

    نام کاربری / ایمیل :
    کلمه عبور :
     ::عضویت در سایت
     :: یادآوری رمز عبور
    © Copyright 2013-2014 Fans Cloob . All Rights Reserved & Design by Taktaz Group