به شبکه اجتماعی کلوب هواداران خوش آمدید .

 » » شاپور کلهر؛ بازی در دو سینمایی «معکوس» و «سلام پدربزرگ»

    مورد علاقه

    شاپور کلهر؛ بازی در دو سینمایی «معکوس» و «سلام پدربزرگ»

    او درباره فعالیت های هنری این روزها یش می گوید:« درحال حاضر از بازیگران فیلم سینمایی معکوس به کارگردانی پولاد کیمیایی هستم و در فیلم سینمایی«سلام پدر بزرگ» به کارگردانی آقای قاری زاده که آماده اکران است، بازی داشتم. در حوزه تئاتر هم نمایش «آزادی در قفس» به کارگردانی سیامک گلسرخ را بزودی اجرا خواهیم کرد و البته بازی در نمایش دیگری به کارگردانی آقای خسرو بامداد هم پذیرفتم که تمرین هایش در چند وقت آینده آغاز می شود. آخرین فعالیتم در بخش تلویزیون تنها یک تله فیلم به نام «گناه چهارم» به کارگردانی سیامک خواجه وند بوده است. تله فیلم «گناه چهارم»  برای شب های قدر در نظر گرفته شد که متاسفانه پخش نشد و نمی دانم که پس از این ایام پخش خواهد شد یا نه».
    او همچنین از علل غیبت در سریال های تلویزیونی می گوید:« پیشنهاد های تلویزیونی و حتی سینمایی زیادی ندارم و پیشنهاد هایی هم که تاکنون داده شده نقش های بسیار کوتاه در سریال های بلند بوده و من بعد از این همه سال فعالیت بازیگری، دلیلی برای ایفای نقش های کوتاهی که در طول داستان تاثیر گذار نیست، نمی بینم». وی در ادامه از دلخوری هایش نسبت به همکاران می گوید: «متاسفانه همکارانم در بیکاری من و امثال من نقش دارند. در حال حاضر روابط بر فضای حرفه ما حاکم شده است. دستیاران جوان دوست دارند به کسانی که دائما به آنها اظهار لطف می کنند ،کار بدهند و من هم در سن و سال و پیشینه خودم چنین رفتارهایی را مناسب نمی بینم.کسانی هم مانند رامبد جوان و رضا عطاران از دوستان من بودند، اما در حال حاضر حتی تماس های من را بی جواب می گذارند.افرادی هم که هنرمندان بی حاشیه و عمیقی هستند و هنوز به من و امثال من اعتقاد دارند ، متاسفانه خودشان هم بیکارند و در نتیجه نمی توانند کاری به ما پیشنهاد دهند که اگر شرایط مناسبی داشته باشند و کار جدید بسازند قطعا به سراغ ما هنرمندان قدیمی تر هم می آیند». وی در پایان می افزاید: طی عمر بازیگری من تا کنون بازی ضعیف و بدی نداشته ام ،چرا که هنوز هم در این سال ها کارگردان هایی مثل آقای کیمیایی ، فتحی و الوند برای فیلم هایشان به من نقش می دهند.  البته کمی هم بد شانسی آورده ام، مثلا طی این سال ها در فیلم ویدیویی «خیام» به کارگردانی بوریستا کاروف و تهیه کنندگی  آقای علی اکبری بازی کردم و تصویربرداری این کار در ازبکستان انجام شد، اما متاسفانه با پخش این فیلم موافقت نشد. دوست دارم همکارانم من را جدی بگیرند. امروزبعضی از کسانی که وارد این حرفه شدند که سواد کافی برای حضور در این فضا را ندارند و صرفا یک علاقه و هوس سطحی دارند ، اما کسانی مثل من نگاهی جدی به این حرفه دارند و امیدوارم که به یاد بیاورند که من طی سال های بازیگری ام بسیار زحمت کشیدم و در کارهای قوی حضور خوبی داشتم. من از جمله بازیگرانی هستم که معیار مادی برای پذیرش بازی در فیلم ها ندارم ، بلکه معتقدم در یک سریالی که 60 قسمت دارد، بازی من در دو سکانس کار صحیحی نیست، چرا که بازی در نقش های مهم فیلم های محبوب و موفق را در کارنامه کاری خود دارم و حقم این است که نگاه جدی به من داشته باشند».

    شاپور کلهر؛ بازی در دو سینمایی «معکوس» و «سلام پدربزرگ»

    منبع: بانی فیلم


    +2


    شاپور کلهر

    ارسال این مطلب برای دوستان شما

    مطالب مرتبط

    ارسال نظر

    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
    کد را وارد کنید: *
    ورود به انجمن هواداران بازیگران
    سایر هنرمندان : ( نمایش به صورت تصادفی )
    
    ثبت نام و ورود با استفاده از سایر اکانت های شما

    نام کاربری / ایمیل :
    کلمه عبور :
     ::عضویت در سایت
     :: یادآوری رمز عبور
    © Copyright 2013-2014 Fans Cloob . All Rights Reserved & Design by Taktaz Group