به شبکه اجتماعی کلوب هواداران خوش آمدید .

 » » الهام پاوه نژاد؛ فعلاً تئاتر، تلويزيون بودجه ندارد

    مورد علاقه

    الهام پاوه نژاد؛ فعلاً تئاتر، تلويزيون بودجه ندارد

     او درباره فعاليت اخيرش توضيح مي دهد:«كار تصويري آماده پخش ندارم و مدت هاست كه پيشنهاد هاي تلويزيوني را نپذيرفتم، اماآخرين حضورم به عنوان بازيگر در نمايش «هيچ كس نبود ما را بيدار كند» به كارگرداني پيام دهكردي بود. اجرای اين نمايش فعلاً پايان يافته، اما براي اجرا به شهرهاي ديگر كشور دعوت شديم كه در حال حاضر آماده حضور در مجدد در نمايش هستيم». او در ادامه از علل غيبت خود در تلويزيون و سينما مي گويد:« درباره تلويزيون متأسفانه  بودجه پايين است و  بسياري از دوستان بعد از گذشت يكسال هنوز هم دستمزد هايشان را دريافت نكردند. علاوه بر بودجه، قصه ها نیز ضعيف است و  بعضي از افراد براي ديده شدن در هر كاري حضور دارندو در نتيجه ساخت چنين كارهايي پايان نمي پذيرد.در سينما هم كه تكليف من روشن است، چرا كه معتقدم مگر چند كارمتناسب با سليقه‌ام در سال ساخته مي‌شود كه از ميان آن ها بخواهد پيشنهادي به من شود. در نتيجه فعلاً در تئاتر فعاليت مي كنم».
    وي در پايان مي افزايد:«اميدوارم تغيير كند و در نهايت براي همكاراني كه علاقه مند و توانا در اين حوزه هستند و از اين راه امرار معاش مي‌كنند فعاليت ايجاد شود».
    او ماه رمضان پارسال با سریال «هفت سنگ» ساخته علیرضا بذرافشان روی آنتن شبکه سه بود و در آن با مهدی سلطانی، بهنام تشکر، فرناز رهنما و پرویز پورحسینی همبازی شد.

    الهام پاوه نژاد؛ فعلاً تئاتر، تلويزيون بودجه ندارد

    منبع: http://www.banifilm.ir


    -10


    الهام پاوه نژاد

    ارسال این مطلب برای دوستان شما

    مطالب مرتبط

    ارسال نظر

    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
    کد را وارد کنید: *
    ورود به انجمن هواداران بازیگران
    سایر هنرمندان : ( نمایش به صورت تصادفی )
    
    ثبت نام و ورود با استفاده از سایر اکانت های شما

    نام کاربری / ایمیل :
    کلمه عبور :
     ::عضویت در سایت
     :: یادآوری رمز عبور
    © Copyright 2013-2014 Fans Cloob . All Rights Reserved & Design by Taktaz Group