به شبکه اجتماعی کلوب هواداران خوش آمدید .

 » » پشیمانی سامان گوران از تقلید صدای علی دایی!

    مورد علاقه

    پشیمانی سامان گوران از تقلید صدای علی دایی!

    جا انداختن تقلید صدای چهره های معروف چقدر سخت است؟


    راستش من که کاره ای نیستم بخواهم این موضوع را جا بیاندازم، بلکه با گذر زمان این اتفاق می افتد. البته الان اوضاع خیلی بهتر از شروع کار شده است. یک سری آدم ها این وسط حسودی می کنند تا سود ببرند. هم به شهرتش هم به پولش و در واقع به همه چیز کسانی که این کار را انجام می دهند، حسادت می کنند. کسانی هستند که می گویند ما هم بلدیم تقلید صدا کنیم، چرا ما نباید پول در بیاوریم؟ متاسفانه این آدم ها در فضای مجازی بیشتر شده اند. ولی برای من این چیزها مهم نیست. همه جا چنین چیزهایی هست. هر کاری بکنی در جامعه برایت حرف هایی درست می کنند.

    چرا در صدا و سیما به کارت ادامه ندادی؟ دلیلش همان تقلید صدای علی دایی بود؟

    یک مقدار دوستان صمیمی ام در آن ماجرا کم لطفی کردند. کسانی که به هیچ جا نرسیدند، می خواستند با خبر بردن و آوردن خودشان را مطرح کنند. این وسط من ضربه خوردم. به خاطر شوخی ای که من با علی آقا کردم، سوء استفاده هایی شد. با پیغام و پسغام هایی که از طریق آقای دهقان دوست علی آقا به هم دادیم، دست این آدم ها کوتاه شد. خدا را شکر رابطه من و آقای دایی بهتر شد. البته من در آن زمان کمی خام بودم و حرف هایی در همین خبرورزشی زدم که برایم خوب نبود و اشتباه کردم. ولی رفیق های خودمان به آقای دایی می گفتند ما تبریزی هستیم و خودمان ناراحت شدیم. می گفتند به سامان گفته بودیم چنین کاری نکند. کارگردانی که خودش پشت صحنه کلی می خندید، گفته بود من مخالف بودم چنین برنامه ای اجرا شود. برای قسمت دوم خنده بازار دوستان با من تماس گرفتند که برگرد ولی من قبول نکردم. یک جورهایی پل های آینده را جلویم خراب کردم ولی حداقل نان دلم را می خورم.

    مشکلی برای تقلید صدای علی دایی نداری؟

    نه، مشکلی ندارم. علی آقا هم می گفت مشکلی ندارم ولی برایم جا و مکان خیلی مهم است. ولی متاسفانه این بار آخری اشتباه کردم و پشیمان هستم.

    برنامه راه آهن را می گوئی؟ ظاهرا رضا شاهرودی هم به خاطر تقلید صدای دایی ناراحت شده بود.

    من با چشمم خنده های آقای شاهرودی را دیدم وقتی صدای علی آقا را تقلید کردم. فیلمش فکر کنم موجود باشد. نمی دانم حالا چرا این بحث ها را مطرح کرده است. ولی بعضی ها هستند که هم می خندند و هم دوست دارند چهره گریان داشته باشند. ولی من خودم مطمئنم که خنده های آقا رضا را دیدم.

    رضا شاهرودی به خود تو هم چیزی گفت؟

    نه، هیچ حرفی به من نزد ولی من شنیدم که گفته است نباید من چنین کاری می کردم. ولی باید اعتراف کنم که کارم اشتباه بود. از زمانی که با آقای دایی دوست شدم و حتی من را به میهمانی شان دعوت کرد، تصمیم گرفتم تا خیلی کم صدای او را تقلید کنم. در این مدت اتفاقا خیلی حواسم بود. من هر جا می روم معمولا کار جدیدی انجام می دهم. فکر نکنم در این مدت به اندازه تعداد انگشت های دست صدای ایشان را تقلید کرده باشم. ولی اعتراف می کنم کارم در جشن راه آهن اشتباه بود. قسمت آقای دایی را نباید اجرا می کردم. من در جشن باشگاهی این کار را کردم که خود علی آقا در بقایش در لیگ برتر نقش داشت. می خواهم از او عذرخواهی کنم. دیروز به احترام آقای کاظمی می خواستم کمی نمک کار را زیاد کنم ولی فکر کنم شور شد.

    گویا در مراسم بچه های 98 هم صدای علی آقا را تقلید کرده ای.

    نه، آنجا خیلی خودم را کنترل کردم و تنها به تقلید حرکات علی آقا پس از گلزنی پرداختم.

    عکس های خداداد عزیزی و قهقهه اش نشان می دهد تقلید بسیار خنده داری انجام داده ای.

    من خودم عکس ها را ندیدم. ولی آقا خداداد واقعا خوش خنده است.

    استقلالی هستی و به همین دلیل صدای استقلالی ها را تقلید نمی کنی؟

    چرا اتفاقا دارم روی تقلید صدای پرویز مظلومی کار می کنم!

    پشیمانی سامان گوران از تقلید صدای علی دایی!

    منبع: http://www.banifilm.ir


    +12


    سامان گوران, رضا شاهرودی

    ارسال این مطلب برای دوستان شما

    مطالب مرتبط

    ارسال نظر

    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
    کد را وارد کنید: *
    ورود به انجمن هواداران بازیگران
    سایر هنرمندان : ( نمایش به صورت تصادفی )
    
    ثبت نام و ورود با استفاده از سایر اکانت های شما

    نام کاربری / ایمیل :
    کلمه عبور :
     ::عضویت در سایت
     :: یادآوری رمز عبور
    © Copyright 2013-2014 Fans Cloob . All Rights Reserved & Design by Taktaz Group