به شبکه اجتماعی کلوب هواداران خوش آمدید .

 » » فيلمبردار «جرم» تولد كيميايی را تبريک گفت / خاطره‌ای با طعم آبغوره برای كيميایی

    مورد علاقه

    فيلمبردار «جرم» تولد كيميايی را تبريک گفت / خاطره‌ای با طعم آبغوره برای كيميایی

    وی ادامه داد:تجربه مسعود کیمیایی برای سینما ما بسیار مفید است ولی یکی از مشکلاتی که ما در همه عرصه‌ها داریم این است که نمی‌توانیم زمینه انتقال تجربیات پیشین را به نسل بعد فراهم کنیم. متأسفانه برخی از افراد تازه کار آنطور که باید از تجربیات گذشته استفاده نمی‌کنند.
    منصوری عنوان کرد: آقای کیمیایی از آن دست کارگردان‌هایی با تجربه است. هر فردی در این حوزه با استفاده از تجربیات وی نیمی از راه را طی کرده است و با استفاده از تجربیات، استعداد و توانمندی آنها خیلی زودتر به مرحله اوج می‌رسد. تکرار اشتباهات گذشته نشان از عدم توجه به تجربه‌های گذشته است و استفاده نکردن از تجربیات گذشته زمینه جدایی ریشه فرهنگی را فراهم می‌کند.
    وی مطرح کرد: آقای مسعود کیمیایی امروز در قلب مردم جای دارد در این رابطه می‌توانم به پسری که یکی از علاقه‌مندان وی هستند اشاره کنم که در پیاده‌‌رویی محل زندگی من بساط کوچکی از سبزی، آبغوره، آبلیمو دارد یک بطری آبغوره بی‌نمکی را از طرف من برای آقای کیمیایی فرستاد و تأکید کرد به او بگویید آبغوره بی‌نمک است نمک برای سلامتی وی خوب نیست نخورد. و از طرف من تولد وی را به او تبریک بگویید.
    منصوری در خصوص ویژگی کار با آقای کیمیایی گفت:همکاری با آقای کیمیایی بسیار خوب است فقط مشکلی که با همکاری به وجود می‌آید این است که بعد از همکاری با آقای کیمیایی سخت است با گروه و فرد دیگری کار کنی زیرا نمی‌توانی با دیگران کنار بیایی و زمانی که در مقام مقایسه قرار می‌گیرد جواب نمی‌دهد و قابل مقایسه نیست.
    وی ادامه داد:مسعود کیمیایی پر از مهربانی، لبخند،‌ صبر و شکیبایی است و در عین حال به موقع سرشار و پیگیری است و تا به حال ندیدم یک لحظه تردید کند و زمانی که کاری را انتخاب می‌کند با پایمردی روی کار خود می‌ماند.
    منصوری در خصوص علاقه به کارهای آقای کیمیایی گفت:همه کارهای استاد کیمیایی را دوست دارم،‌ از جمله فیلمسازانی است که با یک سکانس فیلم وی می‌توان رابطه شخصی و عمیق برقرار کنیم. معتقدم فیلم‌های قبل از انقلاب وی مؤثر،‌ماندگار و در دوران تعیین‌کننده‌تری بود و طرز فکری را به وجود آورد که در رگ جامعه نفوذ پیدا کرد.کارهای بعد از انقلاب به این اندازه ماندگار نشد ، اما این دلیل بر انکار ارزش کاری آقای مسعود کیمیایی نیست.

    فيلمبردار «جرم» تولد كيميايی را تبريک گفت / خاطره‌ای با طعم آبغوره برای كيميایی

    منبع: http://www.yjc.ir


    +1


    تورج منصوری, مسعود کیمیایی

    ارسال این مطلب برای دوستان شما

    مطالب مرتبط

    ارسال نظر

    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
    کد را وارد کنید: *
    ورود به انجمن هواداران بازیگران
    سایر هنرمندان : ( نمایش به صورت تصادفی )
    
    ثبت نام و ورود با استفاده از سایر اکانت های شما

    نام کاربری / ایمیل :
    کلمه عبور :
     ::عضویت در سایت
     :: یادآوری رمز عبور
    © Copyright 2013-2014 Fans Cloob . All Rights Reserved & Design by Taktaz Group