به شبکه اجتماعی کلوب هواداران خوش آمدید .

 » » جزئیات جدید «بادیگارد» حاتمی‌کیا

    مورد علاقه

    جزئیات جدید «بادیگارد» حاتمی‌کیا

    جدید‌ترین ساخته ابراهیم حاتمی‌کیا یعنی «بادیگارد» دهم تیرماه در آشیانه هوایی در نزدیکی فرودگاه مهر آباد کلید خورد تصویربرداری مربوط به این بخش سیزدهم به اتمام رسید.

    در این سکانس شلوغ که ادامه آن به بیمارستان ۵۰۱ ارتش ختم می‌شود پرویز پرستویی، پدرام شریفی، مریلا زارعی، محمود عزیزی، امیر آقایی، دیبا زاهدی، افسانه ناصری، امیر علیان، امین میری، امیر محمدی، علیر‌ضا گلبهاران و حامد شیخی حضور دارند.

    در سکانس بعدی مجروحان را از آشیانه هوایی (فرودگاه مهر‌آباد) به بیمارستان ۵۰۱ ارتش (امام رضا) واقع در خیابان فاطمی منتقل می كنند که قرار بود تا ۲۰ تیر ادامه داشته باشد که به خاطر وقفه یک روزه در ابتدای فیلمبرداری احتمال دارد تا ۲۲ تیر ادامه پیدا کند. در این سکانس پرویز پرستویی، مریلا زارعی و افسانه ناصری و محمد حاتمی حضور دارند.

    سکانس بعد مربوط به خانه پرویز پرستویی (حیدر) است که دیبا زاهدی (مریم) به عنوان دختر پرستویی، پدرام شریفی (الیاس) داماد پرستویی و شوهر مریم و مریلا زارعی (راضیه) همسر پرستویی جلوی دوربین می‌روند.

    تیم بازیگران«بادیگارد» که نقش اصلی آن بر عهده پرویز پرستویی است ، متشكل از پدرام شریفی، امیر محمدی،‌حامد شیخی،‌مسعود زمانی و علی گلبهاران است.

    جزئیات جدید «بادیگارد» حاتمی‌کیا

    منبع: افکار نیوز


    +2


    حاتمی‌کیا

    ارسال این مطلب برای دوستان شما

    مطالب مرتبط

    ارسال نظر

    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
    کد را وارد کنید: *
    ورود به انجمن هواداران بازیگران
    سایر هنرمندان : ( نمایش به صورت تصادفی )
    
    ثبت نام و ورود با استفاده از سایر اکانت های شما

    نام کاربری / ایمیل :
    کلمه عبور :
     ::عضویت در سایت
     :: یادآوری رمز عبور
    © Copyright 2013-2014 Fans Cloob . All Rights Reserved & Design by Taktaz Group