به شبکه اجتماعی کلوب هواداران خوش آمدید .

 » » "ضیافت" امید زندگانی در شبکه پنج

    مورد علاقه

    "ضیافت" امید زندگانی در شبکه پنج

    وی افزود: "ضیافت" یک برنامه مشارکتی با سازمان بهزیستی و با هدف حمایت از مددجویان بهزیستی است که امسال چهارمین سال را پشت‌سر می‌گذارد و محل اجرای آن مرکز همایش‌های کتابخانه ملی است.
    فاضلی اظهار داشت: بخشی را در برنامه در راستای اهداف سازمان بهزیستی و با حضور هنرمندانی چون محمدرضا فروتن، شهرام قائدی و دیگران تدارک دیده‌ایم که پخش می‌شود.
    همچنین یک آ‌یتم با عنوان "مسافران سرزمین عشق" در برنامه وجود دارد که به معرفی یک جانباز و خانواده شهید می‌پردازد به علاوه میان برنامه‌هایی با حضور جانبازان شیمیایی و بستری در بیمارستان ساسان و دیگر مراکز نیز پخش خواهد شد.
    تهیه کننده برنامه تا افطار عنوان کرد: مهمانانی که به این برنامه دعوت شده‌اند از بین هنرمندان، ورزشکاران و خوانندگان و همچنین از چهره‌هایی که در سال 93 افتخاراتی را کسب کرده‌اند مانند چهره‌های قرآنی و خانواده‌های شهدای مدافعین حرم و دیگران.
    وی در پایان بیان کرد: خواننده تیتراژ ابتدایی برنامه برعهده امید حجت و تیتراژ پایانی را نیما قبادی خوانده است در پایان باید بگویم، ضیافت یک برنامه خیریه است.امیدوارم مردم به تماشای این برنامه نشسته و از آن حمایت نمایند.

    \

    منبع: http://www.yjc.ir


    -4


    محمدتقی فاضلی, ضیافت, محمدرضا فروتن, شهرام قائدی

    ارسال این مطلب برای دوستان شما

    مطالب مرتبط

    ارسال نظر

    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
    کد را وارد کنید: *
    ورود به انجمن هواداران بازیگران
    سایر هنرمندان : ( نمایش به صورت تصادفی )
    
    ثبت نام و ورود با استفاده از سایر اکانت های شما

    نام کاربری / ایمیل :
    کلمه عبور :
     ::عضویت در سایت
     :: یادآوری رمز عبور
    © Copyright 2013-2014 Fans Cloob . All Rights Reserved & Design by Taktaz Group