به شبکه اجتماعی کلوب هواداران خوش آمدید .

 » » سینماگران مستقل اعتبار و آبروی هر کشوری هستند

    مورد علاقه

    سینماگران مستقل اعتبار و آبروی هر کشوری هستند

    وی در خصوص حمایت از بخش خصوصی سینما گفت: وقتی فیلم‌ها بازده مالی داشته باشند به طور قطع خروجی آن به عرصه فرهنگ کمک می‌کند اما نباید تنها به فرهنگی بودن این عرصه فکر کنیم بلکه باید نیم نگاهی به اقتصاد و موضوعات فروش هم داشته باشد و پای نیروهای خصوصی و سرمایه‌گذاری خصوصی را به سینما باز کند.
    پاکدل در مورد حس اولین کارگردانی خود در فیلم «فردا» گفت: تمام مراحل ساخت و تولید این فیلم حاصل دوستی است و هر کس این فیلم را ببیند متوجه این عشق و رفاقتی که در فیلم موج می‌زند، می‌شود.
    وی در خصوص همکاری با پوران درخشنده در فیلم عنوان کرد: مشورت‌های کوتاهی در مراحل فیلم‌نامه با خانم درخشنده داشتیم که وی با نهایت لطف و شوق این کار را انجام دادند. که از این بابت از خانم درخشنده تشکر می‌کنم.
    پاکدل آرزوی خود برای سینما را این‌گونه بیان کرد: آرزوی سلامتی برای سینمای ایران دارم و امیدوارم روز به روز پویاتر شدن آن را ببینیم.
    گفتنی است فیلم «فردا» اولین تجربه کارگردانی فیلم بلند سیما مهدی پاکدل است که به طور مشترک با ایمان افشاریان انجام داده و این فیلم در بخش هنر و تجربه در حال اکران است.

    سینماگران مستقل اعتبار و آبروی هر کشوری هستند

    منبع: http://www.yjc.ir


    +3


    مهدی پاکدل, سینما و تئاتر, فیلم «فردا», ایمان افشاریان

    ارسال این مطلب برای دوستان شما

    مطالب مرتبط

    ارسال نظر

    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
    کد را وارد کنید: *
    ورود به انجمن هواداران بازیگران
    سایر هنرمندان : ( نمایش به صورت تصادفی )
    
    ثبت نام و ورود با استفاده از سایر اکانت های شما

    نام کاربری / ایمیل :
    کلمه عبور :
     ::عضویت در سایت
     :: یادآوری رمز عبور
    © Copyright 2013-2014 Fans Cloob . All Rights Reserved & Design by Taktaz Group