به شبکه اجتماعی کلوب هواداران خوش آمدید .

 » » پولاد کيميايي: سه بازيگر «معکوس» چهره جديد هستند

    مورد علاقه

    پولاد کيميايي: سه بازيگر «معکوس» چهره جديد هستند

    اين بازيگر سينما که بزودي اولين فيلمش را مقابل دوربين مي‌برد، درباره ترکيب بازيگران اين فيلم به ايسنا گفت: سه بازيگر ما از طريق آزمون انتخاب مي‌شوند، سه بازيگر از هنرجويان آموزشگاه هستند و سه بازيگر ديگر هم بازيگران حرفه‌اي سينما هستند که در اين فيلم ايفاي نقش خواهند کرد. او که در چند روز گذشته براي انتخاب تعدادي از بازيگران فيلمش فراخواني را در فضاي مجازي منتشر کرده بود، درباره انتخاب اين بازيگران گفت: در حال حاضر دو بازيگر ما مشخص شده‌اند و در حال انتخاب بقيه هستيم.
    پولاد کيميايي درباره‌ اينکه گفته مي‌شود بابت آزمون از متقاضيان بازيگري پول گرفته شده است، توضيح داد: به اشتباه از بعضي متقاضيان که روز اول مراجعه کرده بودند، پول گرفته شد اما به سرعت پولشان را به آنان بازگردانديم. «معکوس» که فيلمنامه‌اش توسط پولاد کيميايي نوشته شده، قصه پسري به نام سالار است که به همراه دوستش تعميرگاهي سيار دارد و ماشين‌هاي قديمي را تعمير مي‌کند. او با بحران هويتي روبروست و سوال‌هاي زيادي در ذهنش دارد تا اينکه پس از سال‌ها پدرش پيدا مي‌شود. پدر، پسر را به آدرسي فرا مي‌خواند. مسعود کيميايي به عنوان مشاور کارگردان در کنار پسرش حضور دارد و برخي اخبار حکايت از حضور رضا يزداني به عنوان بازيگر در اين فيلم دارد.

    پولاد کيميايي: سه بازيگر «معکوس» چهره جديد هستند

    منبع: http://www.banifilm.ir


    +2


    پولاد کيميايي, مسعود کيميايي

    ارسال این مطلب برای دوستان شما

    مطالب مرتبط

    ارسال نظر

    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
    کد را وارد کنید: *
    ورود به انجمن هواداران بازیگران
    سایر هنرمندان : ( نمایش به صورت تصادفی )
    
    ثبت نام و ورود با استفاده از سایر اکانت های شما

    نام کاربری / ایمیل :
    کلمه عبور :
     ::عضویت در سایت
     :: یادآوری رمز عبور
    © Copyright 2013-2014 Fans Cloob . All Rights Reserved & Design by Taktaz Group