به شبکه اجتماعی کلوب هواداران خوش آمدید .

 » » سروش صحت از من خواست «رشید» نباشم

    مورد علاقه

    سروش صحت از من خواست «رشید» نباشم

    ایزدی درباره حضور خود در این مجموعه گفت: "شمعدونی" نخستین اثر تلویزیونی است که من در آن در هیبت شخصیت دیگری به غیر از رشید ظاهر می‌شوم؛ چون در طی سالیان سال مردم مرا با این نقش شناخته‌اند و شخصا" نیز تعلق خاطر ویژه‌ای به آن دارم اما سروش صحت که همواره جسارت واگذاری نقش‌های متفاوت به بازیگران برخلاف کلیشه‌های رایجی که از آنها دیده‌ایم و همچنین کشف استعدادهای جدید را دارد از من خواست که این بار رشید نباشم و اتفاقا" در یک کاراکتر جدی ظاهر شوم.

     

    وی افزود: دایی جلال شخصیت با نفوذی است و پیرو درگیری یکی از خواهرزاده‌های خود با ماجرای اختلاس تلاش می‌کند تا از طریق ارتباط با شخصیت‌های مهم دولتی خواهرزاده خود را از بحران نجات دهد البته با توجه به مضمون طنز کار در تماس‌های تلفنی او نام دکتر محمد جواد ظریف، دکتر قالیباف، دکتر جاسبی و ... برده می‌شود که ما هر یک از این پلان‌ها را در دو برداشت می‌گرفتیم در یک برداشت با نام واقعی این عزیزان و در برداشت دیگر با عناوینی چون دکتر و مهندس که در زمان پخش اگر احیانا" اصلاحیه ای وارد شد قابل تغییر باشد.

     

     

    وی تصریح کرد: دایی جلال از قسمت دوازدهم وارد داستان می‌شود و تا قسمت هفدهم حضور دارد و پس از وقفه‌ای مجددا" از قسمت 45 وارد قصه می شود البته من همزمان با این کار در اصفهان مشغول بازی در سریال "رشید حرفه‌ای" بودم که نوروز امسال از شبکه شما پخش شد و طبعا" تفکیک بین این دو نقش کار دشواری بود و قطعا" راهنمایی های درست سروش صحت و همراهی بازیگران در تحقق این امر بسیار موثر بود.

     

     

    این بازیگر درباره همکاری خود با سایر بازیگران کار گفت: نقش خواهر من را خانم خانم آتنه فقیه نصیری ایفا می‌کردند که همکاری بسیار خوبی با یکدیگر داشتیم همچنین سروش صحت این بار نیز چهره ای جدید به نام محمد نادری را به عرصه تصویر معرفی کرده است که به شدت مستعد و توانا است و قطعا" ماندگار خواهد شد.

     

     

    ایزدی اذعان کرد: در حال حاضر و در آستانه پخش ، طبیعتا" قدری نگران هستم که مردم من را در قالب جدید بپذیرند کما اینکه با کسب اجازه از جناب صحت در قسمت های پایانی رگه‌هایی از رشید را به شخصیت جلال افزودم اما به هر حال این مردم هستند که در نهایت تعیین‌کننده هستند و اگر اینجا موفق باشم قطعا" این شیوه جدید را ادامه خواهم داد.

     

     

    مجموعه "شمعدونی" داستان دو خانواده است که عطا و هوشنگ سرپرستی آن را برعهده دارند. عطا فرزندی دارد که برای او بسیار عزیز و دوست داشتنی است اما او کودکی کنجکاو است و بنیان قصه هم بر درگیری عطا با فرزند خود استوار است.

     

    بازیگران سریال "شمعدونی" عبارتند از: 

     

    محمدحسن معجونی، آتنه فقیه نصیری، نگار عابدی، رویا میر علمی، محسن قاضی مرادی، محمدرضا داود نژاد، ویدا جوان، امیر کاظمی، رضا کریمی،... و با معرفی محمد نادری، بازیگر خردسال: عرفان برزین.

     

    "شمعدونی" محصول گروه فیلم و سریال شبکه سوم سیماست و پخش آن از شب گذشته آغاز شده است.

    سروش صحت از من خواست «رشید» نباشم

    منبع: ایسنا


    -12


    شمعدونی, سریال شمعدونی, سروش صحت, قدرت الله ایزدی

    ارسال این مطلب برای دوستان شما

    مطالب مرتبط

    ارسال نظر

    نام:*
    ایمیل:*
    متن نظر:
    پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
    کد را وارد کنید: *
    ورود به انجمن هواداران بازیگران
    سایر هنرمندان : ( نمایش به صورت تصادفی )
    
    ثبت نام و ورود با استفاده از سایر اکانت های شما

    نام کاربری / ایمیل :
    کلمه عبور :
     ::عضویت در سایت
     :: یادآوری رمز عبور
    © Copyright 2013-2014 Fans Cloob . All Rights Reserved & Design by Taktaz Group